Vurucu tim

Pazartesi 20.02.2012

Quaresma, Hugo Almeida ve Fernandes'in golleriyle çok kritik bir üç puan alan Beşiktaş, G.Saray derbisi öncesi ivme kaybetmemiş oldu

GECENİN YILDIZLARI
Beşiktaş, G.Birliği önünde üç puanı alırken ölüp ölüp dirildi. Önce yenik duruma düşen Kartal'da gecenin kahramanları Portekiz Çetesi'nin üç ismi Quaresma, Almeida ve Fernandes oldu. Süper üçlü, Gençlerbirliği defansına zor anlar yaşattılar.

FİTİLİ Q7 ATEŞLEDİ
Siyah-beyazlı takımda 49'da sahneye çıkan Quaresma fitili ateşleyen isimdi. 57'de Ekrem'in müthiş ortasına kafayı yapıştıran Almeida ise çete'yi iyice havaya sokuyordu. Gecenin imzasını ise 73'te Fernandes yaptı ve üç puanı Beşiktaş'ın aldığını taraftarlara ilan etti.

AVCI VE BURUK DA İNÖNÜ'YE GELDİ
Beşiktaş-G.Birliği maçını A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Abdullah Avcı ile yardımcısı Okan Buruk da izledi. İkili maç boyunca sık sık pozisyonlar hakkında konuştu ve değerlendirme yaptı.

TRİBÜNLER COŞKULU AMA BOŞTU
Beşiktaşlı taraftarlar, G.Birliği karşısında Fiyapı İnönü Stadı tribünlerini dolduramadı. Kapalı ve açık tribünlerde boşluklar göze çarparken, 50 kadar G.Birliği taraftarı da takımlarını destekledi.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN