Haklı zafer

Pazartesi 20.02.2012

"Çok iyi bir rakibe karşı mücadele ettik. Takımın kazanma hırsı benim için önemli. Bunu görmekten memnun oldum. Taraftara da teşekkür ediyorum"

Beşiktaş Teknik Direktörü Carvalhal, G.Birliği galibiyeti sonrası, "Futbol adına hem sahada oynayanların, hem de izleyenlerin çok zevk aldığını düşünüyorum" dedi. Tecrübeli hoca şöyle devam etti: "İlk yarı ile ikinci yarıyı karşılaştırdığımızda, özellikle Simao'nun girişinden sonra oyunu çok daha geniş alana yayabildik ve bulduğumuz pozisyonlarla da gollere ulaştık. Çok iyi bir rakip karşısında haklı bir galibiyet aldık, mutluyuz."

HENÜZ TURU GEÇMEDİK
Braga maçı için de konuşan Carvalhal, "Braga'da çok iyi bir iş başardık. Daha 'turu geçtik' diye bir şey yok. Oyuncularım bunun bilincinde, taraftarımızın da aynı bilinçte olmasını istiyorum. Perşembe günü onlara ihtiyacımız var" diye konuştu. 10 günde 3 maça çıkacaklarına dikkat çeken Portekizli hoca, "G.Saray cuma günü oynadı. Bu akşam (dün) bizi izledi, perşembe akşamı da izleyecek ve derbiye çıkacak. Fernandes'in yokluğunda sıkıntı yaşamayız" şeklinde konuştu.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN