Beraberlik iyidir!

Cumartesi 25.02.2012

Braga sınavının ardından Portekiz'in Spor TV kanalına konuşan Carlos Carvalhal "Sert bir maçtı, G.Saray derbisi kolay olmaz" yorumunu yaptı

Türkiye'deki maç programı için "çılgınca" ifadesini kullanan Portekizli hoca isyan etti. Carvalhal, "Bazı oyuncularımı yorgunluktan gözyaşları içinde gördüğüm de oluyor" dedi

Beşiktaş Teknik Direktörü Carlos Carvalhal, önceki akşam oynanan Braga maçı sonrası Portekiz'in Spor TV kanalına konuştu. Braga karşısında sert ve zor bir futbol oynadıklarını ifade eden Portekizli çalıştırıcı, "Limitlerimizi belki de bu yüzden aşamadık. Bu nedenle hafta sonundaki G.Saray derbisi kolay olmayacak gibi görünüyor" ifadesini kullandı.

ÇOK SAÇMA BİR DURUM
Carlos Carvalhal, Braga karşılaşmasının ardından bağlandığı TV kanalına ilginç yorumlarda bulundu: "Şu anda saat 00.15 ve biz pazar günü lig lideri, güçlü rakibimiz G.Saray'a karşı oynayacağız. Çok saçma değil mi! Bu nedenle G.Saray mücadelesinde öncelikle 'eşitlik' planlıyoruz. Çünkü oyuncularımı zaman zaman yorgunluktan gözyaşları içinde bile gördüğüm oluyor."

BEŞİKTAŞ'A MOLA YOK
Braga'yı eleyerek UEFA'da tur atlayan Beşiktaş, G.Saray derbisi hazırlıklarına ara vermeden baş-ladı. Tedavileri süren Rüştü, Hilbert ve Tanju dünkü idmana katılmazken, Atınç takımdan ayrı koştu. Koşu ve pas çalışmalarında yer alan Aurelio çift kale maça katılmadı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN