Başkanlık için kolları sıvadı!

Pazartesi 27.02.2012 22:15

Mali ve idari genel kurulda binden fazla kişinin ayağa kalkarak alkışladığı Serdal Adalı'nın camiadan gelen baskılar nedeniyle aday olmayı düşündüğü öğrenildi.

Beşiktaş'ta yeni başkanın kim olacağı şimdiden merak edilirken, eski asbaşkan Serdal Adalı'nın adaylığa sıcak bakmaya başladığı ortaya çıktı. Şike davasında uzun bir süre Metris Cezaevi'nde tutuklu kalıp, ardından tutuksuz yargılanmak üzere serbest kalan, yaşadığı talihsiz günler sonrasında ise Beşiktaş Yönetim Kurulu'ndaki görevinden istifa eden Serdal Adalı'yı harekete geçiren olay önceki gün yapılan mali ve idari genel kurul oldu.

"ADAY OL" BASKISI
Genel kurulda kürsüye çıkan Hasan Arat'ın, "Camia olarak size zor günlerinizde sahip çıkamadık. Sizden özür dileriz" ifadesi sonrası tüm salonun ayağa kalkarak alkışladığı Serdal Adalı'ya camia içerisinden de "Aday ol" baskısı geldiği öğrenildi. Adalı'nın gelen talepler nedeniyle adaylığa hayli sıcak bakmaya başladığı ve önümüzdeki günlerde net kararını verip, kamuoyuyla paylaşabileceği bildirildi. Şu ana dek adaylığını açıklayan isimler ise Levent Erdoğan ve Sinan Vardar...
Etiketler Serdal Adalı
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN