Başkan olsam 5 yıl yatarım!

Salı 28.02.2012

"1-1.5 sene önce biri bana 'Beşiktaş'a başkan olacaksın' dese takla atardım Şimdilerde ise kararsızım, yine de sürecin neler göstereceğine bakacağız"

CUROĞLU DESTEĞi
Beşiktaş'ta Yıldırım Demirören'den boşalan başkanlık koltuğuna oturacak adaylardan biri olan Serdal Adalı, çarpıcı bir benzetme yaptı. Dün yapılan TFF seçimlerinde misafirlerin ağırlıklı bölümünün Beşiktaşlı olması dikkat çekerken, camianın önemli isimlerinden Fahrettin Curoğlu, konuyla ilgili olarak, "Serdal (Adalı) kardeşim başta olmak üzere adaylar çıkacaktır. Çıkması da iyi olur. Eğer Adalı aday olursa oyumu veririm" yorumunu yaptı.

HEVESiM KIRILDI
Yönetimde yer alan birçok isim de benzer yorumlar yaparken, Serdal Adalı ise konuyla ilgili olarak önce bir latifede bulunarak, "Asbaşkanlık yaptım 5 ay yattım. Herhalde başkanlık yaparsam 5 yıl yatarım!" dedi. Son yaşanan sürecin hevesini kırdığını vurgulayan Adalı şöyle devam etti: "1-1.5 sene önce biri bana 'Beşiktaş'a başkan olacaksın' dese takla atardım. Şimdi kararsızım. Yine de süreci bekleyelim, neler olacak görelim."


Turgay DEMİRYükleniyor
BİZE ULAŞIN