Hiçbir şey aksamayacak

Çarşamba 29.02.2012

Divan başkanı Yalçın Karadeniz: Yeni yönetim seçilinceye dek günlük hizmetler kesintiye uğramayacak. Beşiktaş, her zorluğu aşacak güçte

KONGRE 1 AY İÇİNDE
TFF başkanlığına seçilen başkan Yıldırım Demirören ve ekibinin istifasının ardından tüzük gereği yönetimi devralan Divan başkanı Yalçın Karadeniz, yeni yönetim göreve gelene dek hiçbir şeyin aksamayacağını söyledi. 1 ay içinde olağanüstü kongreye gidileceğini dile getiren Karadeniz, sözlerini şöyle sürdürdü:

BİRLİK VURGUSU
Öncelikli görevimiz genel kurulun onayını almış yeni bir yönetim kurulunun oluşmasını sağlamaktır. Uzun süredir başta mali olmak üzere önemli sorunlar yaşanıyor olsa da bu süreçte günlük hizmetler kesintiye uğramadan aynen devam edecek. Camiamız birlik ve beraberlik içinde bu zorluğu da aşacaktır."

6 YENİ YÖNETİCİ KATILDI
Divan başkanı ve başkan vekili Yalçın Karadeniz'in kulüp binasında gerçekleştirdiği basın toplantısına geçici yönetimden Oğuz Anter, M. Vedat Cem, M. Sedat Piroğlu, Osman Akalın, Serdar Keskin ve C. Cengiz Satar da katıldı.

TEŞEKKÜR VE BAŞARI DİLEĞİ
Tüzük gereği başkan vekili görevini üstlenen Divan Kurulu başkanı Yalçın Karadeniz, istifa eden başkan Yıldırım Demirören ve ekibine hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Karadeniz, "Ayrıca Türk futbolunun önemli sorunlarla karşı karşıya kaldığı bir dönemde TFF başkanlığı görevini üstlenen eski başkanımıza başarılar diliyoruz" ifadesini kullandı.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN