Kartal'ın kare ası!

Çarşamba 29.02.2012

Yıldırım Demirören'den boşalan başkanlık koltuğuna Serdal Adalı, Fikret Orman Murat Aksu ya da Hasan Arat'tan birinin oturmasına "kesin" gözüyle bakılıyor

Beşiktaş'ta tüm gözler yeni başkanın kim olacağına çevrildi. Yıldırım Demirören'in TFF başkanı seçilmesinin ardından, siyah-beyazlı camiada da hareketli günler yaşanmaya başlandı. Yıldırım Demirören'in yerine Serdal Adalı, Fikret Orman, Murat Aksu ve Hasan Arat isimleri şimdiden ön plana çıktı. Şu ana kadar bu isimlerden hiç biri resmen aday olacaklarını açıklamasa da camianın önde gelen isimleriyle bire bir görüşmelere başladıkları öğrenildi.

DESTEK ALIYORLAR
Serdal Adalı sessizliğini korurken, önemli destek aldığı öğrenildi. Adalı'nın önümüzdeki hafta adaylığını açıklaması bekleniyor. Fikret Orman'ın da genel bir durum değerlendirmesi yaptığı, doğru zaman ve listeyle aday olabileceği belirtiliyor. Mali kongrede yaptığı muhalefle yeniden ön plana çıkan Murat Aksu süreci beklerken, Hasan Arat'ın ise ailesi ve Beşiktaş arasında kararsız kaldığı öğrenildi.

URGANCILAR PROJE PEŞİNDE
Beşiktaş'ta sadece Levent Erdoğan resmen aday olduğunu açıklarken, adaylar arasında ismi geçen Mesut Urgancılar da nabız yokluyor. Urgancılar, "Sermaye bulunur. Önemli olan yeni fikirler ve projeler ortaya koymak. Camiada bu sıkıntı var" dedi.

Fatih DOĞANBİZE ULAŞIN