KAP' istifa açıklaması

Perşembe 01.03.2012 17:52

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeleri Metin Keçeli, Fahrettin Curoğlu ve Erdoğan Toprak'ın istifa ettiği açıklandı.

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.'den İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na gönderilen ve Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda da yer alan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

''Şirketimizin yönetim kurulu üyelerinden Metin Y. Keçeli, Fahrettin Curoğlu ve Erdoğan Toprak, yönetim kurulu üyelikleri görevlerinden istifa etmişlerdir. Şirketimiz yönetim kurulunda bu istifalar da dahil, boşalan yönetim kurulu üyeliklerine TTK madde 315. uyarınca kalan sürede görev yapmak ve yapılacak ilk genel kurulda hissedarların onayına sunulmak üzere Cemil Cengiz Satar, Serdar Keskin ve Mehmet Vedat Cem seçilmiştir. Yönetim kurulu üyeleri aralarında toplanarak, boşalan şirket yönetim kurulu başkanlığına Ertunç Soğancıoğlu'nun atanmasına, yönetim kurulu üyelerinden Ertunç Soğancıoğlu, Mehmet Soysal ve Cemil Cengiz Satar'dan herhangi ikisinin müşterek imzasıyla şirketi her hususta istisnasız olarak en geniş şekliyle temsil ve ilzam etmelerine, toplantıda bulunan üyelerin oybirliği ile karar verilmiştir.''
Etiketler Beşiktaş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN