Korkum yok

Pazartesi 05.03.2012

"Futbol içerisinde hiçbir şeyden korkum yoktur. Play-off'a kalacağız Trabzonspor galibiyeti hak etti. Taraftarımıza da teşekkür ediyorum"

HiÇ iYi OYNAMADIK
Beşiktaş Teknik Direktörü Carvalhal, Trabzonspor maçının ardından rakiplerini tebrik etti. "Trabzonspor galibiyeti hak etti" diyerek sözlerine başlayan Carvalhal, "Kadın taraftarlarımızı da tebrik etmek istiyoruz.
Stadı doldurdular. Bu harika desteğe galibiyetle cevap vermek isterdik. Üzgünüz" dedi. Takımına sahip çıkan Portekizli hoca, "Oyuncularımı suçlayamam. Kazanmayı çok istedik ancak iyi oynamadık.
Hilbert, Egemen, İsmail ve Veli'den sonra maç içinde de Almeida ve Necip sakatlandı" dedi ve ekledi:

TEK TAKIM BiZiZ
"Ne kadar maç oynarsak, o kadar sıkıntı oluyor. Bu yüzden sahanın içindeki anlayış değişiyor" diyerek yenilgiyi açıkladı. Play-off'a kalamama gibi bir korkusu olmadığını yineleyen Carvalhal, "Benim futbol içerisinde hiçbir şeyden korkum yoktur. Play-off'a kalmak için de bir şekilde kalmak için elimizden geleni yapacağız. Perşembe günü Madrid'e gideceğiz. Sonra lig ve Türkiye Kupası maçları var. Avrupa'da devam eden tek takımız. En çok maç yapan takımız, şartlarımız eşit değil. Madrid maçı da kolay geçmeyecek."Yükleniyor
BİZE ULAŞIN