İnönü'de de zafer bizimdir!

Salı 06.03.2012

Atletico'nun patronu: Başarıya açız. Ali Sami Yen'de olduğu gibi İnönü'de de kazanırız

Kartal'ın Avrupa Ligi'ndeki rakibi Atletico Madrid'in teknik patronu Diego Simeone, iddialı konuştu...
2010 yılında Avrupa Ligi Kupası'nı müzesine götüren İspanyol ekibinin hocası, "Daha önce Ali Sami Yen'de istediğimizi aldık. İnönü'de de bunu başarırız. Böyle turnuvalarda sonuna kadar gitmeyi hedeflerken sürekli tehdit altındayız. Ama Atletico Madrid karakterini gösterip, istediğini alacaktır. Zaferlere, başarılara aç bir ekibiz" dedi. Simeone, eski oyuncuları Simao ile soyunma odalarında karşılaşacaklarının hatırlatılması üzerine ise, "O, Atletico Madrid tarihine damga vurmuş, çok büyük bir oyuncu. Simao ile yeniden karşılaşmak büyük bir zevk" yorumunu yaptı.

REAL MADRİD'İN OTELİNDE KALACAK
Avrupa Ligi'nde Atletico Madrid ile oynayacağı karşılaşma için bugün Madrid'e gidecek olan Beşiktaş, Real Madrid'in maçlardan önce kampa girdiği Mirasierra Suits Otel'de konaklayacak. Kartal, son çalışmasını ise maçın oynanacağı Vicente Calderon Stadı'nda yapacak.

BIRAKTIĞI İZLER KOLAY SİLİNMEZ!
Atletico Madrid'li oyuncular yıllarca İspanyol ekibinin formasını terleten Simao'yu unutmadı... Artık Beşiktaş'ın başarısı için ter döken arkadaşları ile karşılaşacak olmanın heyecanını yaşayan Atletico Madrid'liler, "Onun bıraktığı izler kolay silinmez" yorumunu yaptı.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN