Web Sürümüne Geç

Fernandes gidiyor

Perşembe 08.03.2012

Beşiktaş yönetimi "Fernandes'i 15 milyon euro'dan aşağıya asla satmayız" görüşünde. Menajer Mendes, siyah-beyazlılara "1-2 milyon euro daha inerseniz, işi sezon sonu bitiririm" yanıtını verdi

İLK GÖRÜŞME MADRiD'DE
Beşiktaş'ta tüm gözler bugün oynanacak Atletico Madrid karşılaşmasına çevrilirken, sürpriz bir gelişme yaşandı. Portekizliler'in menajeri Mendes'in, İspanya'da bulunan siyah-beyazlı yetkililerle bir araya gelerek Mauel Fernandes'i satmak istediğini söylediği öğrenildi. Geçtiğimiz hafta İngiliz medyasında, Tottenham'ın Fernandes için 10 milyon euro'yu gözden çıkardığı yazılırken, menajer Mendes de Ada temsilcisinin bu konuda ısrarcı olduğunu ve Portekizli yıldızı yeni sezonda renklerine bağlamak istediğini belirtti.
Konuyla ilgili ilk görüşme Madrid'de gerçekleşti.

TEKLiFE SICAK BAKIYORLAR
Burada Beşiktaşlı yetkililerle bir araya gelen Mendes, Tottenham'ın teklifini yineledi. Siyah-beyazlılar "Fernandes takımın en değerli oyuncularının başında geliyor. Onu 15 milyon euro'dan aşağıya bir rakama satmayı düşünmüyoruz" yanıtını verdi. Beşiktaş'taki Portekizli oyuncuların menajerliğini yapan Mendes'in ise yetkililere, "Fernandes'in kalitesini biliyorum. Eğer siz de rakamda biraz indirim yaparsanız, Portekizli oyuncuyu 13 milyon euro'ya Ada'ya satabilirim" dedi. Beşiktaşlıların da, mali açıdan sıkıntılı günler yaşanan şu dönemdeki teklife sıcak baktığı öğrenildi.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN