G.Saray'ın işi kolay!

Perşembe 08.03.2012

Simao, "Takımların eşit olduğu bir lig gibi görünse de favori elbette Galatasaray! Çünkü sadece pazardan pazara maç yapıyorlar" dedi

ASLAN'A GÖNDERME
Portekizli Simao, El Mundo gazetesine çarpıcı açıklamalar yaptı. Simao, Türk liginin Beşiktaş, G.Saray ve F.Bahçe arasında oynandığını anlatarak, "Takımların çok eşit olduğu bir lig gibi görünse de Galatasaray favori. Çünkü pazardan pazara oynuyor" diyerek, rakiplerinin avantajlı olduğunu dile getirdi.

HAREKETLi YAŞAM
Beşiktaş formasıyla Türkiye'de kendini çok önemli hissettiğini kaydeden Portekizli yıldız, siyah beyazlı takımda önemli işler yaptığını söyledi. Simao ayrıca "Çok güzel bir şehir" dediği İstanbul'da kahve içmekten veya boğazda yemek yemekten büyük zevk aldığını, yaşamın hareketli olduğunu dile getirdi.

BİR GOL TURU BİZE GETİRİR
Simao, deplasmanda bir golün turu kendilerine getirebileceğini söyledi. Tecrübeli oyuncu, "Braga'da bunu başardık ve Calderon'da da yapmaya çalışacağız. Evimizdeki maçta her şey farklı olacak, taraftarımızın baskısı fazla" dedi.

SİMAO SABROSA: RESİM TAMAM DA TİŞÖRTÜ İSTİYORLAR!
Portekizli yıldız, İspanyol medyasına Türkiye'de yaşadığı ilginç anılarını anlattı. Simao, "Burada taraftarlar çok tutkulu. Dünyanın her dilinden konuşulan Kapalıçarşı'dan koşarak çıkmak zorunda kaldım, çünkü halk üstüme çıktı. Çok değişik bir şey. Çünkü burada sadece fotoğraf yeterli olmuyor, tişörtünü de istiyorlar. İnanılır gibi değil" dedi.Etiketler Simao Sabrosa
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN