"Beni özlemişler"

Cuma 09.03.2012 15:58

Serdal Adalı, Beşiktaş Başkanlığına adaylığı konusunda kesin açıklamayı hafta başında yapacağını belirterek , "Pazartesi ya da salı günü adaylığım konusunda kesin açıklama yapacağım şu an çalışmalarımızı sürdürüyoruz." dedi.

''Beşiktaş büyük bir camia, şimdi birleşme zamanı.'' diyen Adalı, "Tek adaylı bir seçim dönemi olması Beşiktaş için daha mı iyi olur'' sorusuna ise ''Hiç fark etmez. Beşiktaş büyük bir camia; ama birleşme zamanı. Herkes birbirine destek olmalı. Demokratik bir seçim olacak, isteyen aday olabilir. Gönül ister ki adaylar birbirine destek olsun, düzgün bir liste yapılsın.'' dedi.

EKONOMİK SORUNLAR ÜZERİNDE ÇALIŞIYORUZ
Kendisi dışında aday olacak isme; kulübe kayıtsız şartsız destek olacak, vakit ayıracak başkana da her türlü yardıma hazır olduğunu belirten Adalı, AHaber'e yaptığı açıklamada, "Ekonomik problem var; ama bunlar üzerinde çalışıyoruz. Adaylık ve ekonomik sorunların üstünde çalışıyoruz. Pazartesi ya da salı günü netleşecek. Kafamızda düşündüklerimiz yerine oturursa açıklamayı yapacağız." diye konuştu.

FUTBOLCULARIN HEPSİYLE GÖRÜŞTÜM; BENİ ÖZLEDİKLERİNİ SÖYLEDİLER
Atletico Madrid ile yapılacak ikinci maçtan umutlu olduğunu belirten Adalı, "Futbolcuların hepsiyle görüştüm. Onları 7 - 8 aydır görmüyordum. Benim için de moral oldu, onlar için de moral oldu. Ben onlara, onları çok özlediğimi söyledim. Onlar da beni özlediğini söylediler." dedi.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN