Evet adayım!

Cuma 09.03.2012

Güçlü ve tek bir listenin Beşiktaş'ın menfaatine olduğunu ifade eden Adalı "Kulübün geleceği ve sağlıklı bir hale kavuşması birinci önceliğimiz" dedi

Beşiktaş'ta bir süredir beklenen gelişme gerçekleşti ve Serdal Adalı, kulüp başkalığına aday olduğunu ifade etti. Atletico Madrid maçını izlemek için İspanya'ya giden Adalı, seçime tek aday olarak mı girmek istediğinin sorulması üzerine de, "Böyle bir şart koşmak istemem ama görünen ortamda herkesin daha birleştirici ve yapıcı olması gerekiyor. Tek liste, daha güçlü bir liste Beşiktaş'ın hayrına olan bir şeydir" dedi.

KONUŞMAK iÇiN ERKEN
Eski yönetici Hüsnü Güreli ile birlikte hareket eden Adalı, "Sayın Güreli hesaplarla ilgili 10 gündür titiz bir çalışma içinde. İlerlemeler kaydetti. Ayakları yere basan bir tablo çıkarsa, hafta başında kararımızı kamuoyu ile paylaşacağız" dedi. Seçilmesi halinde kulübün küçülmeye gidip gitmeyeceği sorusuna da Adalı, şöyle cevap verdi: "Ufalma olası görülüyor ama bunun bugünden konuşulması doğru değil. Acele edilmemeli."

SİNAN VARDAR: PROJELERİNE BAKALIM
Başkan adaylarından Sinan Vardar, kararından vazgeçmediğini söyledi. Vardar, "Serdal bey bir açıklamada bulunmuş. Sayın Adalı öncelikle projelerini açıklayacak. Ondan sonra biz de kararımızı vereceğiz" ifadesini kullandı.

LİSTESİ İYİYSE ADAYLIĞIMI ÇEKERİM
Başkanlığa adaylığını koyan Levent Erdoğan, tek aday olarak seçime girmek istediğini söyleyen Serdal Adalı'ya seslendi. Erdoğan, "Eğer Adalı'nın listesine inanırsam kaos yaratmamak için adaylıktan çekilir, kendisini desteklerim. Çünkü bizim için asıl olan Beşiktaş'tır" dedi.

GÜRSOY DA LİSTESİNDE
Başkan adaylığı kesinleşen eski yönetici Serdal Adalı'nın listesine Hasan Gürsoy'un da gireceği öğrenildi. Serdal Adalı'nın, bir süredir görüşmelerde bulunduğu Gürsoy Şirketler Grubu sahibi Hasan Gürsoy ile her konuda anlaştığı belirtildi.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN