Seba'dan yalanlama!

Perşembe 15.03.2012 12:50

Beşiktaş'ta 25 Mart Pazar günü yapılacak olan Seçimli Olağanüstü Genel Kurul ile ilgili çalışmalar devam ederken, başkan adayları da kesinleşti. Kulübün Onursal Başkanı Süleyman Seba'nın kendini işaret ettiğini açıklayan, başkan adayı Yalçın Karadeniz'i ise Seba yaptığı yazılı açıklamasıyla yalanladı.

Beşiktaş'ın Onursal Başkanı Süleyman Seba, başkan adayı Yalçın Karadeniz'i işaret ettiği şeklindeki açıklamasını yalanladı. Süleyman Seba'nın yazılı açıklamasının tam metni şöyle;

"Nezaket gösterip ismi bende saklı ziyaretime gelen dostlarıma Beşiktaş Başkanlık seçimi ile ilgili olarak söylemiş olduğum sözlerin yanlış anlamlandırıldığını ve kullanıldığını görmekteyim.

Bugüne kadar tüm seçimlerimizde gösterdiğim tarafsızlık ilkesinde konumum gereği taviz vermem ve almış olduğum Beşiktaşlılık terbiyesi nedeniyle herhangi bir adaya emir vermem mümkün değildir. Kulübümüzün başkanını bundan önce olduğu gibi genel kurulumuzun saygıdeğer üyeleri belirleyecektir.

Lüzumsuz herhangi bir şaibe altında kalmamak adına konuyla ilgili yanlış anlaşılmaktan doğan üzüntülerimi tüm spor kamuoyu ile paylaşırım." ifadelerini kullandı.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN