"Derbi en çok Beşiktaş'a yaradı"

Salı 20.03.2012 13:03

Beşiktaş'ın eski yöneticilerinden Levent Erdoğan, son oynanan Fenerbahçe-Galatasaray maçının heyecanlı bir derbi olduğunu belirterek, ''Üzerinde çok tartışıldı. Berabere kalmış olmaları en çok Beşiktaş'a yaradı'' dedi.

Erdoğan, Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün 109. kuruluş yıldönümü dolayısıyla Bodrum Beşiktaşlılar Derneği tarafından Azka Otel'de düzenlenen etkinliğe katıldı. Etkinlikte, Van'daki depremin ardından Bodrum'a yerleştirilen ve otelcilik eğitimi gören Beşiktaşlı 16 öğrenci de hazır bulundu. Depremzede öğrencilere, Erdoğan ve Nalbantoğlu tarafından takımın formaları ile çeşitli hediyeler verildi.

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Levent Erdoğan, Beşiktaş'ın zor günlerden geçtiğine işaret ederek, ''Pazartesi günü, bir seçim var. Bu seçimle ilgili Güney Ege Beşiktaş derneklerinden, Bodrum Beşiktaş Derneği'nden iştirak edenlerin sorunlarını görüştük. İştirak edenlerin bu konudaki önerilerini ve isteklerini dikkate alarak, Beşiktaş'ın meselelerini paylaştık'' dedi.

Fenerbahçe-Galatasaray derbisini de değerlendiren Erdoğan, ''Son oynanan Fenerbahçe-Galatasaray maçı, heyecanlı bir derbiydi. Üzerinde çok tartışıldı. Berabere kalmış olmaları en çok Beşiktaş'a yaradı. Her iki takımın da ikişer puan kaybetmiş olması, bize play-off'da avantaj sağladı. Bu yüzden neticeden memnunuz'' diye konuştu.

Etiketler Levent Erdoğan
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN