"Fikret Orman gelsin listemize girsin"

Salı 20.03.2012 12:02

Beşiktaş Kulübü'nde başkan adayı olan Nazmi Koca, diğer başkan adayı Fikret Orman'ın kendi listelerine girmesini istedi.

Koca, yönetim kurulu listesinde yer alan isimlerle birlikte Fiyapı İnönü Stadı'nın deniz tarafına bakan kapasının dışında düzenlediği basın toplantısında, Fikret Orman'ı kendi listelerinde yer alması için davet ederek, ''Tüzükte değişikliği yapalım ve eşbaşkanlık sistemini getirelim. Fikret Orman da gelsin bizim listemize girsin. Bir yıl biz başkanlık yapalım, bir yıl o yapsın'' dedi.

Orman'ı da bazı açıklamalarından dolayı eleştiren Nazmi Koca, ''Biz kimsenin üstünden prim yapmıyoruz. Ne kadar para koyacağını söylesin. Biz de söyleyeceğiz'' diye konuştu.

Fiyapı İnönü Stadı'nın da acil bir şekilde yıkılması gerektiğini kaydeden başkan adayı Koca, şöyle konuştu:

''İstanbul depremi yaklaşmaktadır. İnönü Stadı tehlike altında. Buna dikkat çekmek için stadın önünde basın toplantımızı gerçekleştirdik. Depremle ilgili kulübe gelmiş yazı var. Bir yıl önce geldiği halde bunlar konuşulmadı. Yönetime geldiğimiz günden itibaren kazmayı vuracağız. Galatasaray ve Fenerbahçe'nin statlarından en az yüzde 10 daha fazla büyük stat yapacağız. Ayrıca yönetim kurulu üstünde danışma kurulu oluşturmayı planlıyoruz.''

Etiketler Nazmi Koca, Beşiktaş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN