"Sevildiğimi tekrar anladım"

"Sevildiğimi tekrar anladım"
Salı 20.03.2012 18:30

Beşiktaş'ın ligde Manisaspor ile yaptığı maçta oynadığı başarılı futbolu güzel bir golle süsleyen siyah-beyazlı futbolcu Manuel Fernandes, insanların kendisine olan sevgisinin mutluluk verdiğini söyledi.

Fernandes, Manisaspor maçı sonrası sosyal medyada gündem konusu oldu. Twitter'da taraftarların kendisine yönelik sevgi dolu sözleri üzerine BJK TV'ye açıklamalarda bulunan Portekizli futbolcu, başarılı futbolunun ardından kendisiyle ilgili güzel ve ilginç ifadeler nedeniyle mutlu olduğunu dile getirdi.

Taraftarların yorumları ve kendisinin photoshopla değiştirilmiş fotoğrafının yer almasıyla ilgili soruyu yanıtlayan Fernandes, "Aslında çok sık gülmem. Dürüst olmam gerekirse kullanılan fotoğrafımdan dolayı çok şaşırdım ve etkilendim. Herkese teşekkür ediyorum. İnsanların beni sevdiğini bir kez daha anladım" ifadelerini kullandı.

Taraftarlar, son günlerde Beşiktaş'tan ayrılacağı yolunda spekülasyonlar yapılan siyah-beyazlı oyuncuyla ilgili olarak twitter'da "Nefes al, oksijenin olalım", "Midye dolma sat, tüm tepsini kapatalım", "Ev al, taksitini ödeyelim", "Sen kal, biz gidelim", "Sana burada bir de kız buluruz evlendiririz, gitme!", "Türk vatandaşı ol, adını Ferdi koyalım" ve "Kırmızı ışık ol, 24 saat önünde bekleyelim" gibi ilginç ifadeler kullandı.
Etiketler Fernandes, Beşiktaş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN