Web Sürümüne Geç

Sabri ile geliyor!

Sabri ile geliyor!
Perşembe 22.03.2012

G.Saray'da kalma arzusuna karşılık bulamayan tecrübeli futbolcunun menajeri Egesel ile Orman'ın bir araya geldiği ileri sürüldü

Beşiktaş'ta pazar günü yapılacak kongre sonrası başkan olmasına kesin gözüyle bakılan Fikret Orman'ın yönetime dikkat çekici bir transfer ile geleceği iddia edildi... Orman'ın, G.Saray'da bileti kesilen Sabri Sarıoğlu'na Beşiktaş formasını giydireceği ileri sürüldü... Sarı-kırmızılı kulüpte kalmak için her türlü fedakârlığı yapacağını yönetime iletmesine karşın olumsuz yanıt alan ve sözleşmesi uzatılmayacağı belirtilen milli futbolcunun, son umut olarak kapısını çaldığı teknik direktör Fatih Terim'den de istediği yanıtı alamayınca rotayı siyah-beyazlı takıma çevirdiği ifade edildi.

'GÜLE GÜLE' DEDİ
Terim'e, "Hocam yola yuvamda devam etmek istiyorum. Ama artık böyle bir şansım yoksa geleceğim için aldığım teklifleri değerlendirmem gerekiyor" diyen milli oyuncunun, "Yolun açık olsun" yanıtını aldıktan sonra menajeri Ali Egesel ile temasa geçtiği vurgulandı. Egesel'in de Fikret Orman ile bir araya gelerek önümüzdeki sezon için pensip anlaşmasına vardığı ileri sürüldü. Görüşmede para konusunun gündeme gelmediği ve kongre sonrası Orman'ın transferi açıklayabileceği belirtildi.

22 MAÇTA HİÇ GOL KAYDEDEMEDİ
Teknik direktör Fatih Terim'in bu sezon 22 resmi maçta şans tanıdığı Sabri Sarıoğlu, 15'inde ilk 11'de yer aldı. Yaklaşık bin 400 dakika sahada kalan tecrübeli sağ bek, hiç gol kaydedemedi. Milli formayı da terleten Sabri, geçen sezon ise 27'si ilk 11'de olmak üzere 29 resmi karşılaşmada görev almış ve yine sezonu golsüz tamamlamıştı.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN