Savaşa gidiyoruz

Savaşa gidiyoruz
Cuma 23.03.2012

"Yönetime talip olan cesur yüreklere teşekkür ediyorum. 19 kişiyle 2 bin kişilik orduya karşıyız"

ŞEREFSİZ TEPKİSİ
Beşiktaş başkan adayı Fikret Orman, 25 Mart'taki başkanlık seçimi öncesinde sporx.com'a önemli açıklamalarda bulundu. Emanetçi başkan iddialarına sert tepki gösteren Orman, "Bu iddiaları ortaya atıp da ispatlamayan şerefsizdir. Kimsenin arkasını toplamaya gelmedim" dedi. Demirören'in 103 milyon liralık hibesi için teşekkür edeceğini söyleyen Orman, "Başarılı olup olmadığına ise taraftar ve genel kurul karar versin" dedi.

STAT MÜJDESİ
Yönetim kurulunda çok önemli isimlerin olduğunu ifade eden Orman, "Benimle birlikte yönetime talip olan cesur yüreklerin hepsine teşekkür ediyorum. 19 kişilik bir ekiple iki bin kişilik bir orduya karşı savaşa gidiyor gibiyiz" diye konuştu. Yeni stadı yapmayı çok istediğini dile getiren Fikret Orman, "Beşiktaş'ta yeni stat projesini ilk yapan da benim. Ancak stadı gelir kapısı olarak görmüyorum" ifadesini kullandı.

PORTEKİZLİLER İLE YAKINDAN İLGİLENECEĞİZ
Fikret Orman, sponsoru olmayan hiçbir branşa sempatiyle bakmadığını belirtti. Göreve geldikleri zaman Tayfur Havutçu ile görüşeceklerini ifade eden Orman, Portekizli futbolculardan sonuna kadar yararlanacaklarını söyledi.

DERNEKTEN PROTESTO
Siyah-Beyaz Derneği Yönetim Kurulu, 25 Mart'taki olağanüstü seçimli genel kurulda oy kullanmayacağını duyurdu. Açıklamada, "Beşiktaşımıza katkısı olacağına inanmadığımız bir yönetime ve onun muhtemel hatalarına ortak olmaktansa, genel kurulda oy kullanmayacağımızı kamuoyunun ilgisine sunarız" denildi.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN