Çabamız Beşiktaş için

Çabamız Beşiktaş için
Cumartesi 24.03.2012

Başkan adayı Orman: Kurtuluş savaşı başlatıyoruz. Görevden kaçarak ihanet edemezdim

Beşiktaş'ın yeni başkanının belirleneceği yarınki kongre öncesi bir adım öne çıkan başkan adayı Fikret Orman, Türk spor basınının 1 numarası FOTOMAÇ'a konuştu... Zihinleri karıştıran birçok soru işaretini ortadan kaldıran Orman, şunları söyledi:

BJK TV KAPATILABİLİR!
"Kartal Yuvası mağazaları kötü durumda. Mutlaka geliştireceğiz. Zarar etmesi halinde BJK TV kapanacak. Amatör şubelerin her biri için sponsor bulmaya çalışacağım. Sponsorsuz şubeler çok düşük bütçe ile mücadele edecek. Her şubenin sponsorluk geliri ayrı ayrı değerlendirilecek. Her branş kendi sponsoru ile yaşayacak."

KENDİME GÜVENİYORUM
"Bu ortamda Beşiktaş'ı kendi haline bırakamazdım. Kulübü holding sahibi olarak değil, Fikret Orman olarak yöneteceğim. Bir dakika bile düşünmeden göreve koştum. Kendime de camiaya da güveniyorum." "600 milyon TL civarında borç olduğunu tahmin ediyoruz. Ama üstesinden geleceğiz. Destek sözleri aldım."

LİSTE HAZIRLAMAK ZORDU
"Yönetim listesini hazırlarken zorlandım. Çünkü insanlar korkuyor. Bu kadar sürede iyi ve paralı bir liste imkansız gibiydi ama başardık. 350 milyon dolarlık fon anlaşması yaptığım doğru değil. Ama görevden kaçarak ihanet edemezdim"

TAYFUR ADAM GİBİ ADAM...
"Bence Yıldırım Demirören 103 milyon TL'lik alacağını hibe etti. Üyeler izin verirse 26 Mart'ta duruma bakacağız. Demirören'e teşekkür edeceğiz." "Portekizlilere kulübün menfaatleri çerçevesinde bakacağım. Teknik heyetle sezon sonu konuşurum. Takımın şampiyonluk şansı sürüyor. Benim çalışacağım hoca en az 4 yıl kalacak. Her durumda arkasında olacağım. Tayfur Havutçu 10 numara kişiliği olan, 'adam gibi adam' bir

DİLİM DEĞİL İCRAATLAR KONUŞMALI
Günlerdir kamuoyuna pek çok açıklamada bulunan Fikret Orman, sıranın icraata geldiğini ifade etti. Orman, "Seçim sürecinde son dönemdeyiz. Söyleyeceklerimizi söyledik. Bundan sonra icraatla kendimi göstermem gerek. Liste konusunda bazı olumsuz eleştiriler aldım ama bu benim listem ve arkasındayım" diye konuştu.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN