Kozum, Kartal Stadı

Kozum, Kartal Stadı
Pazar 25.03.2012

Bugün Orman ve Koca ile başkanlık yarışı yapacak Deriş üstten bakınca kartal görünümlü olacak stadın 18 ile 24 ayda bitirileceğini söyledi

Beşiktaş başkan adayı Bülent Deriş, güçlü bir yönetim oluşturduğunu ve hizmete talip olduğunu söyledi. Deriş seçilir seçilmez yeni stat için harekete geçeceğini söyledi. Deriş, "Üstten bakınca kartal şeklinde olacak stat 36 ile 40 bin kişi kapasiteli olacak. Stadı 18 ile 24 ay arasında bitirmeyi planlıyoruz. 109 yıllık kulübü hiç kimse çaresiz gösteremez. Bizler sıkıntıyı bilerek aday olduk" diye konuştu.

SANDIKTAN BİZ ÇIKARIZ
Deriş, Beşiktaş'ın F.Bahçe ve Galatasaray'dan geriye düşmesinin kabul edilebilir bir şey olmadığını da belirterek şunları söyledi: "Camiamıza büyük katkıları olmuş herkesle görüşüyoruz. Bu kulübü iyi yöneteceğimizi herkes biliyor. Onlardan aldığımız güçle sandıktan biz çıkacağız. Tüm projelerimiz hazır. Kimseyi zorla aday yapmıyorlar. Bu nedenle bizler bu yükün altından kalkabiliriz, destek bekliyoruz."

ORMAN'IN LiSTESi:
ASİL:
Ahmet Nur Çebi, Tamer Kıran, Ahmet Kavalcı, Deniz Atalay, Umut Güner, Adnan Dalgakıran, Berk Hacıgüzeller, Levent Erdoğan, Nusret Altınbaş, İsmet Berkan, Cem Bilge, Yalçın Kaya Yılmaz. YEDEKLER: Erdal Karacan, Berkan Gocay, Seyit Ateş, Metin Albayrak, Mesut Urgancılar, Abdullah Sözer.

KOCA'NIN LiSTESi
ASİL:
Aydoğan Cevahir, Zafer Murat Çetintaş, Faruk Belenkoğulları, Tunga Fişekçioğlu, Kaya Soysal, Reşit Sözügüzel, Cengiz Mercan, Akın Volkan Arıkan, Burç Karagöz, Erol Karabacak, Ahmet İşbitiren, Taci Sunar.
YEDEKLER: Koray Lordoğlu, İhsan Yalçın, Ali İnal, Fethi Göçek, Nevzat Sezen, Mehmet Mihmandi.

DERiŞ'iN LiSTESi
ASİL: Hüseyin Yücel, Ahmet Zekai Görgülü, Halim Aydın, Yavuz Gündüz, Mehmet Akif Avşar, Ömer Koçak, Zeynel Tutar, Murat Can, Salih Zeki Ceylan, Namık Mert Ören, Osman Gökhan İskender, Suat Erol Çelik. YEDEKLER: Ali Fuat Eyüpoğlu, Nedim Sarsmaz, Ali Ekber Kartal, Fazlı Bolugur, Ömer Mustafaoğlu, Muhittin Yegün.

SERVİSLERLE KONGREYE
Beşiktaş yönetimi üyelerin Harbiye'deki İstanbul Kongre Merkezi'ne gelip oy kullanmaları için araçlar temin etti. Araçlar Bostancı'dan 08.30'da, Kadıköy'den 08.45'te, Beşiktaş'tan 09.15, 10.30, 11.30 ve 12.30'da hareket edecek. Bakırköy'den 09.00 ile 10.00, Aksaray'dan da 09.15, 10.15'te hareket edecek.

Erhan ÖZTÜRK

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN