Güneşli günler yakın

Güneşli günler yakın
Pazartesi 26.03.2012

Kartal'da beklenen oldu, Orman ezici üstünlükle başkan seçildi. 24 sandığın 14'ü açıldığında Orman zaferini ilan etmişti

Fikret Orman Beşiktaş kulübünün 33. başkanı oldu. Yıldırım Demirören'in Futbol Federasyonu başkanı olmasıyla başlayan süreçte dün seçimli kongre gerçekleştirildi. Fikret Orkan, Bülent Deriş ve Nazmi Koca başkanlığa aday oldu. İstanbul Kongre Merkezi Harbiye Salonu'nda yapılan seçimde 4 bin 25 oy alan Fikret Orman 2014 Ocak ayına kadar kulübü yönetme şansını yakaladı. Aidatını yatıran 11 bin 611 üyeden 4 bin 611'i 24 şeffaf sandıkta oyunu kullandı. Bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasından sonra saat 10.00'da oy verme başladı.

SONUÇ ÇABUK BELLİ OLDU

Oy kullanımı saat 17.00'de bitti ve sayıma geçildi. İlk sandıklardan itibaren Fikret Orman rakiplerine fark attı.

ŞEFFAF YÖNETECEĞİZ
Sonuçların açıklanmasından sonra kürsüye çıkan Fikret Orman üyelere teşekkür etti. Orman şunları söyledi: "Zor, çok zor bir göreve talip olduk. Teveccüh gösterdiniz, layık gördünüz. Size teşekkür ediyorum. Söz veriyorum doğruları duyacaksınız. Şeffaf bir yönetim sergileyeceğiz. Az laf, çok icraat yapacağız. Paylaşımcı bir yönetim kurulu oluşturacağız. Geleneklerimize sahip çıkarak Beşiktaş değerlerini tekrar hayata geçireceğiz. Yarınlarda kişi ve kurumlara bağlı olmayan çağdaş bir Beşiktaş yaratacağız. Teşhis ve tedavi belli. Güneşli günler çok yakında. Bundan emin olabilirsiniz."

BAŞKAN FİKRET ORMAN
1967 yılında İstanbul'da doğdu. Orta öğrenimini Işık Lisesi'nde, Yüksek Öğrenimini Yıldız Üniversitesi ve ABD Florida Üniversitesi'nde tamamladı. Esin Yapı'nın ortaklarından olan Fikret Orman'ın Sanayi, Turizm ve İnşaat sektörlerinde Yönetim Kurulu Başkanlıkları ve Üyelikleri bulunuyor. Orman, İngilizce biliyor.

Fatih DOĞAN


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN