Özdilek'ten yalanlama

Özdilek'ten yalanlama
Salı 27.03.2012 00:00

Medical Park Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, Beşiktaş'a transfer olacağı yönünde bazı internet sitelerinde çıkan haberleri yalanladı.

Özdilek Beşiktaş ile herhangi bir görüşmesi ya da konuşması olmadığını ifade ederek, transfer iddiaların yer aldığı haberleri okuduğunu ve şaşırdığını dile getirdi.

Medical Park Antalyaspor ile 3 yıllık sözleşmesi olduğunu hatırlatan Mehmet Özdilek, ''Antalyaspor ile 'seneye neler yapabiliriz' diye planlar yapıyoruz. Antalya'nın geleceğini planlayarak devam ediyoruz. Yazılanlara itibar etmiyorum. Varsayım üzerine yorum yapmayı sevmiyorum. Ben görevimin başındayım. Önümde çok önemli lig ve kupa maçları var. Dolayısıyla bu yoğunluk içinde maçlara konsantre oluyoruz. Başka bir şey düşünmek istemiyorum'' dedi. Özdilek, Medical Park Antalyaspor'da mutlu olduğunu da ifade etti.

''Hocamızdan memnunuz''
Medical Park Antalyaspor Kulübü Başkanı Hasan Akıncıoğlu ise Mehmet Özdilek ile sözleşmelerinin sürdüğünü hatırlattı. Beşiktaş ile herhangi bir görüşmeleri olmadığını dile getiren Akıncıoğlu, teknik direktörleri Özdilek ile görüştüğünü ve gelecek sezonda da devam etmeyi düşündüklerini dile getirdi. Hasan Akıncıoğlu, ''Bu tür spekülasyonlar her zaman çıkar. Bizim dışımızda gelişir. Bizim Özdilek ile ilişkilerimizde bir sıkıntı yok. Hocamızdan memnunuz. Hocamız ile 3 senelik sözleşmemiz var, gelecek senenin planını yapıyoruz'' diye konuştu.
Etiketler Mehmet Özdilek
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN