Web Sürümüne Geç

  Fernandes satılmamalı

  Fernandes satılmamalı
  Salı 28.03.2012

  Rüştü, Portekizli yıldıza sahip çıkarak, "Fernandes, Beşiktaş için çok büyük bir kazanç. Umarım uzun yıllar bize hizmet eder" dedi

  Beşiktaş'ın başarılı kalecisi Rüştü Reçber, bu sezon gösterdiği yüksek performansla taraftarın sevgilisi haline gelen Fernandes'e övgüler yağdırdı. Rüştü, "Fernandes karakter olarak çok iyi bir insan, futbolcu olarak da kalitesi ve yeteneği tartışılmaz. Sorumluluk aldığı zaman büyük işler yapabiliyor. Bunu da son dönemde oynadığı karşılaşmalarda gösterdi. Beşiktaşımız için büyük bir kazanç. Ümit ediyorum ki futbol hayatına bizde devam eder" dedi.

  CENK iÇiN SABIR GEREKİYOR
  Rüştü, genç file bekçisi Cenk Gönen'e de sahip tıktı. Cenk'i büyük umutlar ile Beşiktaş'a getirdiklerini belirten Rüştü şöyle devam etti: "Yaşının genç olması ve gelecek vadeden bir kaleci olması itibari ile zaman zaman hatalar yapacaktır. Öncelikle sabır gösterilmesi gerekiyor. Yaşının çok genç olduğu unutulmamalı. Kaleciler 27-28 yaşından sonra olgunlaşmaya başlar. Genel baktığımız zaman Cenk'in performansı iyi. Kaleyi başarıyla korudu" yorumunu yaptı.

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN