Taraftara çağrı

Taraftara çağrı
Perşembe 29.03.2012 00:00

Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıklamada, futbol takımının Spor Toto Lig'de 1 Nisan Pazar günü Samsunspor ile oynayacağı maçta kötü tezahürat yapılmaması ve sahaya yabancı madde atılmaması konusunda taraftara çağrıda bulunuldu.

Kulübün internet sitesinde ''Büyük Beşiktaş Taraftarına Çağrı'' başlığıyla yapılan açıklamada, taraftarın bu konuda sağduyulu davranacağına güvenildiği ifade edildi.

Bu sezon Fiyapı İnönü Stadı'nda kötü tezahürat ve sahaya yabancı madde atılması nedeniyle kulübün aldığı cezalardan aynı zamanda taraftarın da etkilendiğine dikkati çekilen açıklamada şöyle denildi:

''Spor Toto Süper Lig'in 2011-2012 sezonunu şampiyon tamamlamak isteyen futbol takımımızın, evimizde oynayacağımız 'Süper Final' karşılaşmalarında büyük Beşiktaş taraftarının desteğine her zamankinden daha fazla ihtiyacı bulunmaktadır. Beşiktaş-Samsunspor karşılaşmasının bilet fiyatlarında yüzde 25 indirime giderek taraftarlarımıza jest yapan yönetim kurulumuz, bu önemli mücadelede tribünlerin bir şölen havasında karşılaşmayı takip etmesini istemektedir.

Taraftarlarımızın sağduyusuna güvenen yönetim kurulumuz, bu mücadelede kötü tezahürat ve sahaya yabancı madde atılmasının sonucunda alınacak cezaların, 'Süper Final' maçlarımızı etkileyeceğini hatırlatarak, büyük Beşiktaş taraftarının kendisine yakışan olgunluğu her zamanki gibi sergileyeceğine inanmaktadır.''

Etiketler Beşiktaş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN