Web Sürümüne Geç

İnönü'yü alamazlar!

İnönü'yü alamazlar!
Cumartesi 31.03.2012

Eski Divan Başkanı Şeref Nasır: Burası gözümüzü açtığımız, yaşantımızı devam ettirdiğimiz stadımız. Artık hükümetin bu işle uğraşmaması lazım

Beşiktaş'ta İnönü Stadı'nın yerinin değiştirilmesiyle ilgili çıkan haberler, siyah-beyazlı camiada büyük tepki topluyor. Kulübün eski Divan Başkanı Şeref Nasır, "Şeref Bey Stadı'mızı hiçbir karşılık almadan hibe ettik. Süleyman Seba, nezaketle devlet ile ters düşmemek için Çırağan Sarayı'nı verdi. Ama burası senelerdir bizim gözümüzü açtığımız, yaşantımızı devam ettirdiğimiz bir stadımız. Artık hükümetin
bu işle uğraşmaması lazım" dedi.

DiĞERLERi REKLAM YAPTI
Başkan Fikret Orman ve yönetimini de tebrik eden Nasır şöyle devam etti: "Elini taşın altına koyacak hiç kimse yoktu. Diğer iki aday arkadaşımızın biraz abartılı çıktıklarını düşünüyorum. Dilim varmıyor ama reklam yaptılar. Hepsinin beyanatlarını dinledik. Bir sayfa konuşuyorlar ama bir satırlık bir şey yok. Fikret Orman ise borçların altından nasıl kalkacağının hesabını da yapmıştır. Kurtuluş Savaşı veriyoruz. Bunun altından hep birlikte kalkacağız."

YÜCEL: BAKAN'I YANILTTILAR
Siyah-beyazlı kulübün eski yöneticilerinden Hüseyin Yücel de, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay'a veryansın ederek, "Sayın bakan bizim stadımızla ilgileneceğine başka işlere baksın" dedi.Yücel, "Beşiktaş kalbi olan yeri neden terk edecekmiş! 2003'den bu yana 49 yıllığına Beşiktaş'a tahsis edilmiş, tescilli bir yapıdır. Stada kimse dokunamaz. Bakan'ı yanıltıyorlar" dedi.

HAKAN AKSOY: STADIMIZIN ACİLEN YENİLENMESİ ŞART
Eski yöneticilerden Hakan Aksoy, İnönü Stadı'nın acilen yenilenmesi gerektiğini söyledi. Aksoy, Bakan Günay'ın ortaya koyduğu öneriyi hiç kimsenin kabul etmeyeceğini belirterek, "Ancak stat büyük bir tehlike içeriyor. Bunu kimse düşünmüyor. Yıkılma tehlikesi var, bu nedenle bir an önce yeniden yapılmalı. Beşiktaş stadını asla bırakmaz çünkü burası Beşiktaş'ın" diye konuştu.

GÖKHAN SARI: BÜTÜN HESAPLAR BENDEN GEÇECEK
Beşiktaş kulübü eski genel koordinatörü Gökhan Sarı, Fikret Orman yönetiminde yönetim kurulu ve başkan danışmanı olarak göreve başladı. Gökhan Sarı'nın yakın zamanda Murat Ülgen'in yerine genel koordinatör olacağı öğrenildi. Personel hakkında bilgi toplayan Sarı, muhasebe ile ilgili de bütün onayların kendisi tarafından verileceğini çalışanlara bildirdi.

Usta Penaltıcı
Orta kafa gol

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN