Orman sabır bekliyor

Orman sabır bekliyor
Çarşamba 02.05.2012 14:21

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, her Beşiktaşlı gibi kendisinin de bir an önce kulübün hak ettiği yere gelmesini arzuladığını söyledi.

Fikret Orman, Beşiktaş Dergisi'nin mayıs sayısında yer alan ve kulübün internet sitesinden de yayımlanan yazısında camiaya seslendi.

''Geçtiğimiz ay sizlere sancılı ve zor günlerden geçtiğimizi, amacımızın bu günlerden süratle kurtulmak olduğunu belirtmiştim'' diyen Orman, bunun için göreve gelir gelmez yönetim kurulu arkadaşlarıyla beraber gerekli görev dağılımını yaparak hemen kolları sıvadıklarını kaydetti.

Gerekli istişareleri ve incelemeleri yaptıklarını belirten Fikret Orman, şöyle devam etti:

''Bunu yaparken de camiamızın önde gelen isimlerine akıl danışıyor, değerli büyüklerimizle fikir alışverişlerinde bulunuyoruz. Bilmelisiniz ki, içinde bulunduğumuz günlerden aydınlık yarınlara çıkma sürecinde siz değerli Beşiktaşlıların da fikirlerine büyük önem veriyoruz. Gerek bizzat tarafıma gerekse de yönetici arkadaşlarıma ilettiğiniz görüşlerinizin titizlikle değerlendirildiğini özellikle vurgulamak istiyorum.
Sevgili Beşiktaşlılar, her Beşiktaşlı gibi ben de bir an önce kulübümüzün hak ettiği noktaya gelmesini arzuluyorum. Ancak benim elimde olmadığı gibi, hiç kimsede sihirli bir değnek yok. Bütün vaktimizi, yıllar boyunca oluşmuş mali, yönetsel ve sportif kötü durumu ortadan kaldırmanın yollarını arayarak geçiriyoruz. Beşiktaş'ı içine düşürüldüğü bu durumdan kurtarmak için zamana ve en çok da çabaya ihtiyaç olduğu hepinizin malumu... Nasıl bir kulüp devraldığımız ve çözüm önerilerimizle ilgili çalışmalarımızın sürdüğünü bilmenizi isterim. Prensibimin şeffaf yönetim anlayışı olduğunu daha önce açıklamıştım. Bu prensip doğrultusunda yakın bir zamanda sizlere ayrıntılı açıklamalar yapacağız. Bu süreçte sizlerden sabır ve en çok da destek bekliyor, en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum.''
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN