"Daha farklı bitebilirdi!"

"Daha farklı bitebilirdi!"
Perşembe 03.05.2012 23:06

Spor Toto Süper Final 4. hafta maçında Fenerbahçe'yi 1-0 yenen Beşiktaş'ın kalecisi Cenk Gönen, zor bir maçı kazandıkları için mutlu olduklarını söyledi.

Cenk, maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, maçta bir çok gol pozisyonu kaçırdıklarını belirterek ''Daha farklı bitebilirdi. Stres düzeyi yüksek bir maçı kazandığımız için çok mutluyuz. Süper Final'de kalan iki maçımızı da kazanmak istiyoruz'' dedi.

Süper Final'de kaybettikleri diğer maçlarda çok kötü oynamadıklarını kaydeden Cenk, ''Ama futbolda şans da önemli. Şans rakiplerden yana oldu. Bugün o şanssızlığımızı kırdık. İki derbiyi de kazanıp, taraftarımıza mutlu bir sezon sonu yaşatmak istiyoruz. Bu sonucu, bugüne kadar galibiyet göremeyen yeni başkanımız Fikret Orman ve yönetimine armağan etmek istiyorum'' diye konuştu.

Cenk, bir soru üzerine, her maça aynı şekilde konsantre olduğunu vurgulayarak, ''İyi oynayıp takımın galibiyetine katkı sağladıysam ne mutlu bana'' ifadelerini kullandı. Cenk, Lig TV'ye yaptığı açıklamada ise bu maçta kendisine 10 üzerinden 8 verdiğini söyledi.
Etiketler Cenk G, Cenk Gönen
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN