Rövanşı alacağız

Rövanşı alacağız
Pazar 06.05.2012

İnönü'deki son derbide F.Bahçe'yi üstün bir oyunla mağlup ettiklerini belirten genç hoca, "G.Saray'a evimizde yenildik. Şimdi hem rövanşı alacak, hem üçüncülük şansımızı sürdüreceğiz"

Beşiktaş Teknik Direktörü Tayfur Havutçu, Galatasaray derbisi için iddialı konuştu. Deplasmandaki mücadeleden üç puanla dönmek için tüm hazırlıkları tamamladıklarını ifade eden genç teknik adam, haber1903'e yaptığı açıklamada, "F.Bahçe'ye karşı iyi futbol oynadık ve kazandık.
Karşılaşma daha farklı bir şekilde bitebilirdi. Aldığımız bu galibiyet camiamız ve futbolcularımız için çok önemliydi. Şimdi sıra, Süper Final'in ilk maçında yenildiğimiz G.Saray'dan rövanşı almaya geldi" dedi.

ARENA'DA HEDEF GALİBİYET
Süper Final periyodundaki derbi maçlarda şanssızlıkları nedeniyle sadece 1 kez sahadan galibiyetle ayrılabildiklerini ifade eden genç teknik adam şöyle devam etti: "G.Saray şampiyonluğu, biz de UEFA'ya direkt katılmayı hedefliyoruz. Rakibimize İnönü Stadı'nda yenildik, bu nedenle Arena'ya mutlak galibiyet için çıkacağız. Kendi evimizde kaybettiğimiz karşılaşmanın rövanşını alarak, üçüncülük şansımızı son maça taşımak istiyoruz. Bunu yapacak güç ve motivasyona sahibiz."

Etiketler Beşiktaş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN