İhanet etmesin

İhanet etmesin
Salı 08.05.2012

Yönetici Seyit Ateş: Q7, her an her maçı çevirebilecek bir oyuncu Ama o kadar bencil oynuyor ki, acaba yeteneğine ihanet mi ediyor

Beşiktaş'ın yöneticilerinden Seyit Ateş, Portekizli yıldız Quaresma'yı ilginç bir benzetme ile eleştirdi. Radyospor'dan Özgür Sancar'a konuşan Ateş; takım oyununa uyum sağlayamadığı için kaptan Toraman tarafından da eleştirilen Q7 için şu ifadeleri kullandı: "Çok önemli meziyetleri var. Futbol mantalitesine diyecek bir şey yok, maçı her an çevirebilecek bir adam. Ama bencil. Böyle oynadıkça, 'acaba futbol yeteneğine ihanet mi ediyor' diye düşünmüyor da değilim!" Ateş, Trabzon derbisinden sonra futbolcularla konuşacaklarını, ortak noktada buluştuklarıyla devam edileceğini, diğerlerinin gideceğini söyledi.

YA TARİHE GEÇERİZ, YA BEŞİKTAŞ'TAN BİLE GEÇEMEYİZ
Seyit Ateş, göreve geldikten sonra futbol takımıyla tüm konuları açık yüreklilikle konuştuklarını ifade etti. Futbolcuların da yeni yönetimin de morale ihtiyacı olduğunun altını çizen Ateş, "Biz moralli olursak, iyi hizmet edeceğiz. Para kaynakları oluşturacağız, futbolculara olan borçlarımızı ödeyeceğiz. Futbol takımımız bunu artık daha iyi anlıyor. Dolayısıyla bu durum onları mutlu ediyor" ifadesini kullandı. Eski başkan Yıdırım Demirören'in 9 yıllık süreçte Beşiktaş'ı iyi idare edemediği için kulübün bu durumda olduğunu belirten Seyit Ateş, "Biz Beşiktaş'ta taşın altına elimizi değil, gövdemizi koyduk. Ya Beşiktaş tarihine 19 kahraman olarak geçeceğiz ya da Beşiktaş semtinden bile geçmeyeceğiz" diye konuştu.

ASİSTLERİYLE KENDİNE GELDİ
Sezon içinde inişli çıkışlı grafik çizen, zaman zaman taraftarların tepkisini çeken Quaresma, son iki maçta görevini yerine getirdi. F.Bahçe karşısında Almeida'ya güzel bir ortayla golü attıran Portekizli oyuncu, G.Saray derbisinde de takımının attığı ilk golün pasını verdi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN