Tek yol zafer

Tek yol zafer
Perşembe 10.05.2012

Derbiyi kazanamaz ve ligi üçüncü bitiremezsek, baraj maçı oynarız. Aynı tarihte Portekizliler, milli takıma gidecek! Kabus olmasın.

Beşiktaş'ta yarın oynanacak Trazonspor derbisi öncesinde tüm hesaplar galibiyet üzerine yapılıyor. Siyah-beyazlılar, ezeli rakiplerini yenerek ligi üçüncü sırada bitirmek UEFA Kupası'na direkt gitmenin hesaplarını yapıyor. Bu arada yönetici Tamer Kıran, yarınki maçın büyük önem taşıdığını şu sözlerle ifade etti: "Kazanamazsak Avrupa ligi için baraj maçı oynayacağız. O maç tarihinde ise Portekizli futbolcularımız Quaresma, Almeida ve Fernandes milli takıma gidecek. İşte bu bizim için kötü bir rüya, adeta kabus olur. Bu nedenle taraftarlarımıza da büyük iş düşüyor."

HAVUTÇU BAŞARDIĞI TAKDİRDE KALIR
Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, teknik direktör Tayfur Havutçu'nun işinin kolay olmadığını söyledi. Çebi, "Tayfur hocaya başarılarının devamını diliyoruz. Beşiktaş için gerekli çalışmaları yapıyor. Başardığı takdirde görevine devam edecektir, aksi durumda ise nedenleri masaya yatırarak çözümlerini arayacağız" dedi. Çebi, yeniden yapılanma kapsamında oyuncuların gelecek sezon için büyük paralar alacağının hatırlatılması üzerine, "Bu planlamayı şu anda futbol komitesi yapıyor ve çalışıyor. Onlar gerekli çalışmayı yaptıktan sonra uygun gördükleri açıklamada bulunurlar" yorumunu yaptı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN