Para spazmı!

Para spazmı!
Cumartesi 12.05.2012

Bel spazmı olduğu için idmana çıkmayan Fernandes'in MR'ı temiz çıktı. Parasını almadığı için oynamadığı iddiası yönetimi kızdırdı

Beşiktaş'ta Manuel Fernandes krizi yaşanıyor. Hafta başından bu yana "bel spazmı" rahatsızlığı olduğu için idmanlara çıkmayan Portekizli oyuncunun dün çekilen MR'ının "temiz" çıkması, siyah-beyazlı teknik heyet ve yönetimde adeta şok etkisi yarattı. MR neticelerinin kesinleşmesinin ardından, kulüp doktorları durumu önce Tayfur Havutçu, ardından siyahbeyazlı yöneticilere bildirdiler.

KIRAN'LA GÖRÜŞECEK
Bu gelişme üzerine Beşiktaşlı yetkililer, Fernandes'e haber göndererek, bir an önce görüşmek istediklerini dile getirdiler. Futbol Komitesi üyesi Tamer Kıran, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Bana bugün (dün), Fernandes'in sakatlığıyla ilgili bir bilgi geldi. Kendisine ulaştık ve durumu ilettik. Hafta sonunda bir araya gelerek, özel bir görüşme yapacağız" dedi.

1 MİLYON 250 BİN EURO'LUK DAVA
Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Fernandes, pazartesi günü 1 milyon 250 bin euro'luk alacağı ödenmediği için kulübe ihtarname göndermişti.
Yönetim de bunun üzerine, "15 gün süremiz var, ödemesi yapılacak" açıklamasını yapmıştı. Fernandes'in o günden bu yana, parasını tahsil edemediği için sakatlığını (!) bahane ederek idmanlara çıkmadığı önü sürülürken, yönetim ise ağır ceza vermeye hazırlanıyor.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN