Gözler Euro 2012'de

Gözler Euro 2012'de
Çarşamba 16.05.2012

Yıldızları satışa çıkartan yönetim Avrupa Şampiyonası'nı bekliyor. Quaresma&Almeida'nın göstereceği performans değerlerini katlayacak

Beşiktaş'ta tüm gözler haziran ayında Polonya-Ukrayna'da yapılacak olan EURO 2012'ye çevrildi. Fikret Orman başkanlığındaki yönetim, takımdaki yıldız oyunculara gelecek olan tekliflere, haziran ayından önce yanıt vermeme kararı aldı. Siyah-beyazlılar; özellikle Avrupa Şampiyonası'nda görev yapacak milli futbolcuların gösterecekleri performans sonrasında fiyatlarının yükselmesini planlıyor. Sezon bitmeden hemen önce menajerlerle yapılan görüşmelerde "Tekliflere açığız" diyen Beşiktaşlı yetkililer, daha fazla gelir etmek için beklemeye geçti.

MENAJER JORGE MENDES İKNA ETTİ
Konuyla ilgili olarak menajer Jorge Mendes ile görüşen siyah-beyazlılar, "2012 Avrupa Şampiyonası'nda Hugo Almeida ile Ricardo Quaresma için büyük bir pazar olacaktır. Şampiyona sırasında veya sonrasında çok daha iyi ve yüksek fiyata satabiliriz" yanıtını alınca; bir ay daha beklemenin daha akılcı bir yöntem olduğuna kanaat getirdi. Başkan Fikret Orman'ın UEFA yetkilileri ile yaptığı görüşmenin ardından biraz daha zaman kazanmasının, yıldızların satılmasıyla ilgili kararın alınmasında önemli bir etken olduğu ifade edildi.

1 NUMARA HAMED LAK
FIFA'nın resmi internet sitesi, Saba Battery Qom takımında forma giyen Tahranlı kaleci Hamed Lak'ın, Avrupa'da forma giyecek ikinci İran Ligi kalecisi olabileceğini yazdı. Açıklamada, Rubin Kazan'a giden Haghighi'den sonra Lak'ın da Beşiktaş'a transfer olamaya hazırlandığını belirtildi.

MARSİLYA DEVREDE
Fransız basını, Beşiktaş'ın Almeida'nın satışı için Marsilya ile anlaştığını yazdı. Beşiktaş'tan yılda 2 milyon euro alan Portekizli golcü futbolcuya Fransız ekibinin 3.5 milyon euro ödeyeceği bildirildi. Beşiktaş'ın bu transferde 9 milyon euro gibi bir rakamı kasasına koyacağı iddia edildi.
Etiketler Beşiktaş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN