Görüşüyoruz

Görüşüyoruz
Cuma 18.05.2012

İkinci başkan Çebi, "İki teknik direktör adayı da listemizde, Tayfur Havutçu'yla da masaya oturacak, karar vereceğiz" dedi

Beşiktaş'ın teknik direktör arayışında olduğu resmi olarak açıklandı. Siyah-beyazlıların ikinci başkanı Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş'ın gündemi hakkında haber1903'e çarpıcı açıklamalarda bulundu. Çebi, "İki yabancı ve yerli hocalarla görüşme yaparak bunun sonucunda bir karar vereceğiz. Atletico Bilbao Teknik Direktörü Marcelo Bielsa ve Schalke'den ayrılan Ralf Rangnick gündemimizde olan iki yabancı aday" yorumu yaptı.

İKİ İSİMLE SINIRLI DEĞİL
Hem Bielsa hem de Rangnick konusunda geniş kapsamlı bir değerlendirme yaptıklarını ve bu isimlerle gerçekleşecek görüşmelerin ardından karar vereceklerini söyleyen Çebi şöyle devam etti: "Hoca adaylarımız, sadece bu isimlerle sınırlı değil. Tayfur Havutçu da antrenör alternatiflerimiz içinde yer alıyor. Hocamızla devametme kararını da masaya yatıracağız. Ama hepsi için genel bir değerlendirme yapılacak."

RALF RANGNİCK'E 1 MİLYON EURO!
Beşiktaş'ın teknik direktör listesinin ilk sırasında bulunan Ralf Rangnick'e siyah-beyazlı yönetimin yıllık 1 milyon euro ücret ve üç senelik (2+1) sözleşme teklif ettiği öğrenildi. Rangnick'in bu öneriye sıcak baktığı öğrenildi. Bu arada Zico'yu da düşünen yönetimin; Zico'nun menajerlerinin 2.5 milyon euro garanti para ayrıca şampiyonluk primi istediği için, bu rakamlarla ilgili tereddüt yaşadığı vurgulandı.

Etiketler Beşiktaş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN