Özilhan'dan Beşiktaş'a ziyaret

Özilhan'dan Beşiktaş'a ziyaret
Cuma 18.05.2012 13:45

Anadolu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'ı ziyaret etti.

Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıklamada, Özilhan'ın, başkan Fikret Orman ve yönetim kurulu üyelerine görevlerinde başarılar dilediği dile getirildi.

Tuncay Özilhan ziyaret sonrasında kulübün internet sitesine yaptığı açıklamada, ''Beşiktaş'a nasıl yardım edebileceğimizi, nasıl faydalı olabileceğimizi konuştuk. Beşiktaş zor bir dönemden geçiyor. Ama başkanımızın ve yönetim kurulumuzun aldıkları tedbirlerle bunun altından kalkabileceklerini düşünüyorum. Beşiktaş büyük bir camia ve bu zorlukların altından kalkabilecek bir güçte. Başkanımıza ve ekibine başarılar diliyorum'' ifadelerini kullandı.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Orman ise ziyaretinden dolayı Tuncay Özilhan'a teşekkür ederek, şunları kaydetti:

''Tuncay Özilhan, kendisiyle iftihar ettiğimiz bir ses, önemli bir işadamımız. Kendisini kulübümüze davet ettim, o da kabul etti ve geldi. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Önemli olan, Beşiktaş'ın Beşiktaşlılara sahip çıkması. Beşiktaş'ın yararı için bazı fikir alışverişlerinde bulunduk, bazı tavsiyelerini bize iletti. Çok hoş, güzel bir sohbet oldu. Burası Tuncay Bey'in evi, arada bir ziyaretimize, maçlarımıza da gelecek. Beşiktaş camiası her zaman kendi mensuplarıyla gurur duyar. Bütün camianın gurur duyacağı bir insan olduğu için, geldiği için tekrar teşekkür ederim.''
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN