En iyisi olacak

En iyisi olacak
Cumartesi 19.05.2012

"5 sene devam edeceğimiz bir hocayla çalışmak istiyorum. Tayfur Havutçu dört dörtlük bir adam ama Beşiktaş'ın alternatifleri var"

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, futbol takımında yeni bir yapılanmaya gideceklerini ve uzun süreli çalışacakları teknik direktör düşündüklerini söyledi. 5 yıllık program yaptıklarını ve 5 sene çalışacakları teknik direktör düşündüklerini dile getiren Fikret Orman, takımın şu an başında bulunan Tayfur Havutçu'nun kalıp kalmayacağı hakkında, "Her şeyiyle dört dörtlük bir adam. Ancak Beşiktaş'ın alternatiflerini de göz önüne koymamız lazım" diye konuştu.

BEŞİKTAŞ'IN MENFAATLERİ ÖNEMLİ
Tayfur hocanın Beşiktaş'ın evladı olduğunu ancak farklı teknik direktör adaylarını da düşündüklerini belirten başkan Fikret Orman şöyle devam etti: "Önemli olan her zaman için Beşiktaş'ın menfaatleridir. Yönetim olarak bir-iki gün içinde toplanıp, kararımızı vereceğiz. Alman, Arjantinli, İspanyol olabilir; Tayfur da kalabilir. Camiamız bize güvensin. Beşiktaş için en iyisini yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın."

VAN GAAL GİBİ HOCA OLABİLİR
Başkan Fikret Orman'ın aklında, Van Gaal tarzında bir teknik direktör var. Orman, "Herkesin kabul edeceği, kimsenin hayır diyemeyeceği; Van Gaal gibi kim olduğu, ne olduğu bir teknik adamla anlaşırsak kabul ederim. Taraftarın burun kıvıracağı birini asla getirmem" dedi.

ROTA ALEX MCLİESH'E ÇEVRİLDİ
Pazartesi günü Aston Villa'daki görevinden alınan İskoç teknik direktör Alex McLeish'in Beşiktaş'ın hoca adayları arasında yer aldığı iddia edildi. 56 yaşındaki hocanın bir süre önce Premier Ligden uzak kaldığını söylemesinin ardında, Beşiktaş'la görüştüğünün yattığı belirtildi.

RANGNİCK'E PAZARTESİYE KADAR SÜRE
A.Bilbao'nun hocası Bielsa ile birlikte Beşiktaş'ın listesinin ilk sırasında bulunan Ralf Rangnick'e, yönetim pazartesi gününe kadar süre tanıdı. Siyah-beyazlıların Rangnick'e senelik 1 milyon euro'dan üç yıllık sözleşme teklif ederek, "Son gününüz pazartesi" dediği kaydedildi.

Etiketler Beşiktaş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN