Beni yok saydılar

Beni yok saydılar
Salı 22.05.2012

Tayfur Havutçu: Bazı yöneticiler, görev başındaki hocayı yok saydılar, bunu basına yansıtmaktan da gocunmadılar!

Beşiktaş'taki görevinden ayrılan teknik direktör Tayfur Havutçu, dün yaptığı basın toplantısında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Sözlerine, "20 Mayıs itibariyle istifa etmiş bulunuyorum" diyerek başlayan Havutçu, "Bazı yöneticiler, görev başındaki teknik adamı adeta yok sayarak arayışlara giriştiler ve bunun basına yansımasından da gocunmadılar" diye konuştu. Başkan Fikret Orman ile görüştüğünü belirten Havutçu, "Dün itibariyle Beşiktaşlı duruşuna inanmadığım bazı yöneticilerle birlikte çalışma şansımız olmayacağını başkanımız sayın Fikret Orman'a bildirdim ve görevden affımı istedim. Kendisinin bana gösterdiği güven için teşekkür ediyorum" yorumunu yaptı.

BÜYÜK HAYAL KIRIKLIĞI
Tayfur Havutçu, bazı yöneticilerin takıma maddi ve manevi destek vermek yerine, basına demeç verme yarışında olduklarını ifade etti. Genç teknik adam, "Biz kendilerine destek olmaya çalışırken, ne yazık ki aynı kişiler daha maçlar oynanırken başka arayışlar içindeydiler" açıklamasını yaptı.

BAŞKA GÖREVİ KABUL ETMEDİ
Beşiktaş'tan ayrılan Tayfur Havutçu, başkan Orman'ın kendisine farklı bir görev teklif ettiğini söyledi. Havutçu, "Ama ben bir yola çıktım. Teknik direktör olarak yola devam etmek istiyorum" dedi. Bu arada basın toplantısına Havutçu ile birlikte gelen Tamer Kıran da "Gelişmeler hocamızı da üzdü, biz de üzüldük. Kendisine başarılar diliyorum" diye konuştu.

FUTBOLCULAR ARKADAŞIM
Tayfur hoca, kendisine güvenen oyunculara teşekkür etti. Genç çalıştırıcı, "Onların birçoğunun Beşiktaş'a gelmesi kararında payım oldu ve geldikleri günden bu yana hepsiyle çalıştım. Hepsini ayrı ayrı takım arkadaşım olarak görüyorum" dedi.

KALICI OLAN BEŞİKTAŞ'TIR
Yaşadığı hiçbir şeyden pişman olmadığını belirten Havutçu, taraftarlara da teşekkür etti. Genç çalıştırıcı "En zor zamanımda her an yanımda oldular, desteklerini esirgemediler. Görevler değişebilir, Beşiktaşlılık kalıcıdır" diye konuştu.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN