Koşarak gelir

Koşarak gelir
Salı 22.05.2012

Standard Liege'in milli file bekçisi Kara Kartal'dan 'gel' çağrısı bekliyor. Menajer Kısmet Eriş, "Beşiktaş Sinan'a, Sinan da Beşiktaş'a çok yakışır" dedi

Yeni sezon transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ta, kaleci Sinan Bolat'ın ismi yeniden gündeme geldi. A Milli Takım'ın da kalesini koruyan milli file bekçisinin temsil haklarını elinde bulunduran menajer Kısmet Eriş, Radyospor'dan Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu oldu ve "En fazla 10 gün içerisinde Sinan'ın transferiyle ilgili bir karar vermeyi düşünüyoruz. Şu anda net gelişme yok. Herkes biraz daha sabrederse hayırlı bir karar alacağımızı söyleyebilirim" ifadesini kullandı.

RiCARDO QUARESMA OYNUYORSA SiNAN DA OYNAR
Menajer Eriş, Beşiktaş'ın Sinan'a yakışan bir takım, Sinan'ın da Beşiktaş'a yakışan bir kaleci olduğunu belirterek şunları söyledi: "Başka ülkelerdeki takımları kıyaslayacak olursak elbette Beşiktaş bir adım önde. Fransa, İngiltere ve Almanya büyük ülkeler ama Türkiye'de küçük bir ülke değil, Beşiktaş da küçük bir takım değil. Ricardo Quaresma, Beşiktaş'ta oynuyorsa Beşiktaş küçük bir takım değildir. Ricardo Quaresma için Beşiktaş büyük bir takımsa Sinan için de büyük bir takımdır. Somut olarak bir teklif gelirse Sinan seve seve Beşiktaş'ta forma giyer."
Etiketler Beşiktaş, Sinan Bolat
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN