Hızlı davranarak hata yapmayız

Hızlı davranarak hata yapmayız
Perşembe 24.05.2012

Acil karar vermek zorunda değiliz. Listemizdeki bütün alternatifleri değerlendiriyoruz Acele ederek hata yapamayız. Doğru ve bize uygun bir seçim yapmalıyız. Beşiktaş, günlük kararlarla yönetilemez. Asla panik içinde değiliz, en iyisini alacağız

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, yeni teknik direktörün önümüzdeki hafta sonuna kadar belli olacağını söyledi. Başkan Orman, Lig TV'ye yaptığı açıklamada, uzun dönemde çalışacakları bir teknik adam aradıklarını belirterek, "Çok hızlı davranıp hata yapmak istemiyoruz. Detaylı çalışıyoruz.
Arkadaşlarımız alternatiflere bakıyorlar. Şartlar da kolay değil. Dışarıdan da güzel bir fotoğraf gözükmemekte. Acil karar vermek durumunda değiliz. Haftaya bu işi sonlandıracağız" diye konuştu. Başkan Orman, teknik direktörün yerli mi yabancı mı olacağı konusunda ise, "Prensiplerimize uyacak ve uzun süreli strateji yapacağımız, güveneceğimiz bir hocayla çalışmak istiyoruz. Doğru seçim yapmalıyız. Beşiktaş, günlük kararlarla yönetilemez. Panik içinde değiliz En doğru hocayı bulacağız" ifadelerini kullandı.

ÖDEYEMEYECEĞİMİZ ANLAŞMAYA İMZA ATMAYIZ
Başkan Fikret Orman, futbolcuların ücretlerinde düşünülen indirim konusunda çarpıcı açıklamalarda bulundu. Beşiktaş'ın, ödeyemeyeceği bir şeyin altına imza atmaması gerektiğinin altını çizen başkan Orman, "Seçim öncesi 'disiplinli bir bütçe yapacağız' dedik, onu uygulamaya çalışıyoruz. Herkes menfaatlerine bakıyor. Ancak biz kendi prensiplerimizden vazgeçemeyiz" dedi. Fikret Orman şöyle devam etti: "Kulüp menfaatlerine göre hareket ederiz. Şu anda hiçbir oyuncumuzun satışıyla ilgili konuşmuyoruz. Hocamızla anlaşacağız ve o karar verecek. Taraftar onu diyecek-demeyecek diye transfer yapmam, menfaatimiz neyse ona göre adım atarız."

Etiketler Beşiktaş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN