Uğur Boral da listede

Uğur Boral da listede
Perşembe 24.05.2012

"Bu işlerle futbol komitesi ilgileniyor. Uğur'un adının geçtiğini ben de biliyorum"

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, gündemdeki konularla ilgili Radyospor'dan Özgür Sancar'a önemli açıklamalar yaptı. Çebi, kendisine yöneltilen, "Uğur Boral Beşiktaş'a geliyor mu?" sorusuna, "Adının geçtiğini ben de biliyorum. Futbol komitesinin sohbeti esnasında ismini duydum. Faydalı olur şeklinde konuşuluyordu. Net bir şey yok, ilerleyen günlerde bu konuda kesin bir ifade kullanabiliriz" diye konuştu.

KAN DEĞİŞİKLİĞİNE GİTMEYİ UYGUN GÖRDÜK
Teknik direktör Tayfur Havutçu ile yolların neden ayrıldığını da açıklayan Ahmet Nur Çebi, "Tayfur iyi bir Beşiktaşlı ama kan değişikliğini uygun gördük" ifadesini kullandı. Çebi, Havutçu'nun basın toplantısında "Beşiktaşlılık duruşu olmayan yöneticiler" sözüyle ilgili olarak ise, "Tayfur'un bu sözünde beni kastettiğini düşünmüyorum" yorumunu yaptı.

BAŞARI, PARAYLA GELMİYOR
Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Çebi, yeni sezonda altyapıya önem vereceklerini ifade etti. Yönetim olarak bu konunun üzerine eğildiklerini vurgulayan Çebi, "Başarı pahalı takımla gelmiyor. Bunu geçtiğimiz sezonda gördük. Formasını ıslatmayı sevecek çocuklarla yola devam etmeyi düşünüyoruz" açıklamasını yaptı.

Etiketler Uğur Boral, Beşiktaş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN