Babamı bile tanımam

Babamı bile tanımam
Pazar 27.05.2012

Orman: Beşiktaş'a zarar veren kim olursa olsun, karşısında beni bulur. Naziğim ama uysal koyun değilim, herkes gereken cevabı alır

ÇEKİNGENLİĞİM YOK
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Beşiktaş'a zarar veren kim olursa olsun karşısında duracağını söyledi. Taraftar üzerinden popülarizm yapmayacağını belirten başkan Orman, "İnsan sevdiği şeye zarar vermemeli. Beşiktaş'a zarar veren kim olursa olsun karşısında beni bulur. 'Taraftar öyle der, böyle der' diye imtina etmem. Hiçbir çekingenliğim yok. Beşiktaş'a zarar veren babam bile olsa karşısında beni bulur" dedi.

DEDİKODU YAPIYORLAR
Kapılar ardında yapılan konuşmaların Beşiktaş'a zarar verdiğini anlatan başkan Orman şöyle devam etti: "Koca koca adamlar öyle dedikodular yapıyorlar ki, senaryolarına gülmekten başka bir şey yapamıyorum. Ben şeffafım, netim, kapım açık. Kimsenin yalan üzerine bizi karalamasına da müsaade etmeyeceğim. Naziğim ama uysal koyun değilim, herkes layık olduğu cevabı benden alır.''

KİMSEYE SAYGISIZLIK ETMEDİM
Başkan Fikret Orman, Tayfur Havutçu konusuna açıklık getirdi. Orman, "Tayfur ile 6 maç artı 1 sene anlaşma yaptık. Aslında ayrılık açıklamasını bir hafta önce yapacaktık. Beşiktaş başkanı olarak Tayfur'a üzüntümü söyledim. Bir hafta geciktik, saygısızlık veya şahsiyetiyle oynamadık" dedi.

GÖKHAN SARI TECRÜBELİ
Başkan Fikret Orman kulüpte kimlerle çalışacağına kendisinin karar vereceğini söyledi. Orman, "Gökhan Sarı, Beşiktaş'ta tecrübeli bir arkadaş ve ondan istifade ediyorum. Görevini layıkıyla yaptığı sürece beraber çalışmaya devam ederim, sorun yok. Bu camia, herkesin camiası" ifadesini kullandı.

130 DAVA VAR
Orman, kulübün devam eden 130 davasının bulunduğunu ifade etti. 17'siyle anlaştıklarını belirten başkan Orman, "Sene sonuna kadar rakamı bir elin parmakları seviyesine indireceğiz. Parayı kaybederim ama itibarımı asla" dedi.

KİMSEYİ KARALAMAM
Başkan Orman, "Beşiktaş'a kimseyi karalamak, kimsenin ayıbını temizlemek için de gelmedik" dedi. Şeffaf olacaklarını ve yalan konuşmayacaklarını belirten Fikret Orman, "Saçlar kesilecek, ak mı kara mı, önümüze düşünce göreceğiz. Kimse susmasın, Beşiktaş'a yakışır bir şekilde konuşmalıyız" yorumunu yaptı.

BAŞBAKAN'A TEŞEKKÜR
Stat konusuna değinen Orman, "Stat iyi gidiyor. Sayın Başbakanımız çok büyük destek veriyor. Beşiktaş camiası olarak teşekkür ediyorum, bizzat takip de ediyor. Süre, gün vermek istemiyorum. Bugüne kadar verildi ama olmadı" dedi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN