Mendes'e süre

Mendes'e süre
Çarşamba 30.05.2012

Portekizli menajer, Beşiktaş'ın 30 milyon euro gelir beklediği Almeida ile Quaresma'yı EURO 2012 sonrası satma sözü verdi

Beşiktaş'ta gözler haziran ayında Polonya-Ukrayna'da yapılacak olan EURO 2012'ye çevrildi. Fikret Orman başkanlığındaki yönetim, takımdaki yıldız oyunculara gelecek olan tekliflere, hazirandan önce yanıt vermeme kararı aldı. Siyah-beyazlılar; özellikle Avrupa Şampiyonası'nda görev yapacak milli futbolcuların gösterecekleri performans sonrasında fiyatlarının yükselmesini planlıyor. Sezon bitmeden hemen önce menajerlerle yapılan görüşmelerde "Tekliflere açığız" diyen Beşiktaşlı yetkililer, daha fazla gelir etmek için beklemeye geçti. Bu konuda Orman'ın sert çıktığı menajer Mendes söz verdi.

30 MİLYON DOLAR GELİR BEKLENİYOR
Özellikle Almeaida ve Quaresma'yı Kara Kartal'a getiren kişi olan Mendes'in, "2012 Avrupa Şampiyonası'nda Almeida ile Quaresma için büyük bir pazar olacaktır. Şampiyona sırasında veya sonrasında çok daha iyi ve yüksek fiyata satabiliriz. Bunun için size söz veriyorum. Bu iş iki taraf için de daha kârlı olur" sözü vermesi üzerine beklemenin daha akılcı bir yöntem olduğuna kanaat getirildi. Mali krizden çıkmayı hedefleyen siyah-beyazlı yönetim, iki futbolcunun satışından 30 milyon euro gelir bekliyor. Bu arada siyah-beyazlıların yüzde 50'si Beşiktaş'ın olan Alves'i de elden çıkarmak istediği belirtildi.

Etiketler Beşiktaş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN