Köybaşı ameliyat oldu

Köybaşı ameliyat oldu
Perşembe 31.05.2012 12:03

A Milli Takım'ın Bulgaristan ile yaptığı hazırlık maçında sol diz ön çapraz bağları kopan Beşiktaşlı futbolcu İsmail Köybaşı, ameliyat oldu.

Beşiktaş Kulübü Doktoru Devrim Urgun, yaptığı açıklamada, İsmail Köybaşı'nın Fulya Acıbadem Hastanesi'nde Dr. Sarper Çetinkaya tarafından ameliyat edildiğini söyledi.

Oyuncunun hastanede 2-3 gün kalmasını planladıklarını aktaran Urgun, ''Taburcu olmasının ardından tedavi sürecini başlatacağız. Yeniden sahalara dönebilmesinin 4-6 ay gibi bir süre alabileceğini öngörüyoruz'' ifadelerini kullandı.

Başkan Fikret Orman ziyaret etti
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, siyah-beyazlı futbolcu İsmail Köybaşı'nı ameliyat olduğu hastanede ziyaret etti.

Beşiktaş Kulübü'nün internet sitesinde yer alan bilgiye göre, başkan Fikret Orman'ın sol dizinden bir operasyon geçiren İsmail Köybaşı'nı ziyaret ettiği bildirildi.

A Milli Futbol Takımı'nın Bulgaristan ile oynadığı hazırlık maçında sakatlık geçiren ve Fulya Acıbadem Hastanesi Sporcu Sağlığı Merkezi'nde ameliyat olan genç futbolcuyu ziyaret eden Fikret Orman'ın, oyuncusuna geçmiş olsun dileklerini ilettiği kaydedildi.

Bir süre bu oyuncuyla sohbet eden Orman, İsmail'in taraftarların kalbindeki yerinin belli olduğunu belirterek, ''İsmail kendisini kısa sürede toparlayacaktır. Allah daha büyüklerinden saklasın. İsmail, iyi ve profesyonel bir oyuncu. Kendisine iyi bakacak ve süreç neyse onu yaşayacak. Takımdaki ve kalbimizdeki yeri belli, gerisi önemli değil. Geçmiş olsun'' ifadelerini kullandı.

Etiketler İsmail Köybaşı
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN