Prestij kaybettik

Prestij kaybettik
Perşembe 31.05.2012

Fikret Orman: UEFA kupalarına katılmaktan daha önemli olan şey kulübümüzün bu konularla muhattap olması. Çok üzüntü verici

GERÇEĞE AYKIRI BEYAN
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, siyah- beyazlı takımın Avrupa kupalarından 1 yıl men edilmesinin ardından basın toplantısı düzenledi.
Orman, üzüntülü olduğunu dile getirirken, "Şirin gözüken transferler artık olmayacak" dedi. Beşiktaş'ı savunmak için gerekli cevapları verdiklerini ifade eden Orman, "Beşiktaş yaklaşık olarak 8-9 maddelik bir suçlama ile karşı karşıya kalmıştır ve gerçeğe aykırı beyanda bulunmakla suçlanmıştır" dedi ve ekledi:

UEFA'YA KAZANDIRMAZ
Bizim iyi niyetimizi, şu anda Beşiktaş'ın FIFA nezdinde hiçbir dosyası olmadığını, hepsini ödediğimizi, tekrar Beşiktaş'ın UEFA kupalarına katılmak için yeterlilik belgesi aldığını, Beşiktaş'a ceza vermenin UEFA'ya bir şey kazandırmayacağını izah ettik. Onlar da bizim iyi yolda gittiğimizi ifade ettiler ancak geçmişi de yok sayamayacakları için önümüzdeki sezon Beşiktaş'ın UEFA'ya katılmasını men ettiklerini belirttiler.

İLK KEZ BAŞIMIZA GELİYOR
UEFA kupalarına katılmaktan daha önemli olan şey kulübümüzün bu konularla muhattap olması. Beşiktaş ilk defa UEFA kupalarına katılmıyor.
Bu sene şampiyon olan ezeli rakibimiz geçen sene UEFA kupasına katılamadı, diğer rakibimizin de çeşitli sebeplerle katılamadığı olmuştur. Prestij açısından üzüntü vericidir. Radikal kararlar alacağız. Bir daha asla böyle bir şey yaşanmasına izin vermem."

Etiketler UEFA
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN