Web Sürümüne Geç

Çete dağılmıyor

Çete dağılmıyor
Perşembe 30.08.2012

Yönetim Q7'ye 'Sözleşmeni 2 yıl uzatalım, yıllık 2.5 milyon euro verelim' teklifi yaptı. Yönetim, Almeida için "Tavrında yumuşama var" derken, Fernandes ise "Artık Beşiktaş'ta kalmaya karar verdim" diye konuştu

ÇİN VE KATAR'I İSTEMİYOR
Beşiktaş'ta Portekizli futbolcular Ricardo Quaresma, Hugo Almeida ve Manuel Fernandes'in geleceği belli oluyor. Çin ve Katar'a gitmek istemeyen Quaresma'nın 1-2 gün içinde durumunun belli olması beklenirken, yönetimin "Sözleşmesini uzatalım, bonservisini kurtaralım.
Yıllık 3.750 değil, 2.5 milyon euro verelim" dediği öğrenildi. Q7'nin de buna sıcak baktığı ve son bir kez daha menajeriyle görüşerek, yönetime mesajı ileteceği ifade edildi.

YILDIZ GOLCÜYE TEKLİF YOK!
Yönetime rest çeken Hugo Almeida'nın ise yumuşadığı öğrenildi. Menajeri Jorge Mendes yıldız oyuncusuna hiç teklif gelmediğini belirtirken, siyah-beyazlıların ise "Almeida kalabilir. Tavrında da yumuşama var" dediği kaydedildi. Yıldız futbolcu Manuel Fernandes cephesinde ise sıcak gelişmeler yaşanıyor. Portekizli futbolcunun, "Bu saatten sonra Avrupa'da Beşiktaş'tan iyi bir takım olmaz. Tereddütlerim vardı ama kalmaya karar verdim" dediği belirtildi.
Etiketler Beşiktaş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN