Web Sürümüne Geç

  "Keyifli ama yorucu bir kamp geçiriyoruz"

  "Keyifli ama yorucu bir kamp geçiriyoruz"
  02 Eylül 2012, Pazar Güncelleme: 13:28

  Beşiktaş Basketbol Takımı'nın deneyimli oyuncusu Cevher Özer, başantrenör Erman Kunter ile ilk kez çalışacağını belirterek, bunun için heyecanlı olduğunu söyledi.

  Siyah-beyazlı kulübün internet sitesine açıklamalarda bulunan Cevher, yorucu bir kamp dönemi geçirdiklerini ifade ederek, takım arkadaşlarının birbirine uyum sağlamaya çalıştığını kaydetti.

  Deneyimli oyuncu, siyah-beyazlı takımın yeni toplandığını belirterek, ''Hazır gelen arkadaşlar var. Onlar için daha hafif geçiyor. Ben de yazın boş durmadım, çalıştım, ama burada takımla birlikte antrenman yapmak daha başka oluyor. Oyuncular birbirine uyum sağlama sürecinde. Keyifli ama yorucu bir kamp dönemi geçiriyoruz'' şeklinde konuştu.

  Galatasaray Medical Park'ta bir sezon geçirdikten sonra tekrar Beşiktaş'a dönen Cevher, siyah-beyazlı takımı çok iyi bildiğini dile getirerek,''Uyum sorunu yaşamadım. Bildiğim ortam, sevdiğim insanlar var. Hiç sorun yaşamadım, hemen adapte oldum'' dedi.

  ''Erman Kunter ile çalışacağım için heyecanlıyım''
  Beşiktaş'ın yeni başantrenörü Erman Kunter ile ilk kez çalışacağını hatırlatan Cevher Özer, bunun için heyecanlı olduğunu vurguladı. Kunter'in çalışmayı çok seven bir antrenör olduğunun altını çizen Cevher, şunları söyledi:

  ''Fransa'daki başarılarını saymaya gerek yok. Kendini ispatlamış bir kişi. Onunla ilk defa çalışacağım için biraz heyecanlıyım. Yavaş yavaş oyuncu olarak oyun sistemi hakkında kafamda bazı şeyler şekillenmeye başladı. Ben Beşiktaşlı birinin takımın başında olmasının önemli olduğunu düşünüyorum.''

  Bolu'da kamp yapmanın doğru bir karar olduğunu kaydeden Cevher, kamp için elverişli bir ortamın bulunduğunu belirterek, şu ifadeleri kullandı:

  ''Yurt dışındaki kamplarda kaçınılmaz bir yol çilesi var. Tüm takım bu külfetten kurtulmuş oldu. Muhtemelen Türkiye'deki kamp yerleri yurt dışına göre kat kat daha ucuzdur. Bolu bana göre kamp için doğru tercih. Burası çok güzel bir ortam, atletizm sahasına yürüyerek gidiyoruz, basketbol salonuna yürüyerek gidiyoruz, halter salonu zaten otelin içinde, kamp için çok elverişli ve rahat bir ortam. Türk takımlarına burayı tavsiye ederim. Hem de Türkiye kazanmış olur.''
  Yükleniyor