Web Sürümüne Geç

  Yolun başındayız

  Yolun başındayız
  02 Eylül 2012, Pazar Güncelleme: 01:06

  "Maç maç, bölüm bölüm bazı şeyleri daha iyi yapmaya başladık. Daha yükselişimiz tam başlamadı. İki üç hafta sonra çok daha iyi olacağız"

  'Canı gönülden kutluyorum'
  Beşiktaş'ın Kardemir Karabükspor'u deplasmanda sürklase ederek 3-0 devirmesi, teknik direktör Samet Aybaba'nın da yüzünü güldürdü. Siyah-beyazlı çalıştırıcı karşılaşmanın ardından yaptığı açıklamada, "Maçtan önce oyuncularıma hep şunu söylüyorum; Daha iyi mücadele eder, takımdaşlık duygularını sahaya yansıtır, rakibimizden daha çok koşarsak kazanırız. Takım bugün bunu çok iyi yaptı. Oyuncularımı canı yürekten kutluyorum. Bir şeyleri maç maç, bölüm bölüm daha iyi yapmaya başladık" dedi.

  Otobüsle değil, koşarak gel!
  Daha yükselişe başlamadıklarını belirten Aybaba, "İşin başındayız. Birkaç hafta sonra yükselişe başladık diyebiliriz. Koşacağız, durmadan mücadele edeceğiz, birkaç takviyeyle yükselişe başlayacağız" diye konuştu. Bir santrfor ile bir de orta sahaya oyuncu alacaklarını vurgulayan Aybaba, sahada basmadık yer bırakmayan Olcay içinse, "G.Saray maçında 2. yarı çok iyiydi. 'Neden ilk yarı böyle oynamadın?' deyince, '2. yarıda açılıyorum' dedi. Ben de, 'Sen maçlara otobüsle değil, koşarak gel dedim" diye espri yaptı.

  Etiketler Samet Aybaba
  Yükleniyor