Web Sürümüne Geç

  Yanıt bekliyor

  Yanıt bekliyor
  03 Eylül 2012, Pazartesi Güncelleme: 10:52

  Siyah-beyazlı yönetim, uzun süredir scout'ların izlediği Tagolu orta saha için 3 milyon euro önerirken, Fransızların iki gün içinde yanıt vermesi bekleniyor

  Transferde son günlere girilirken Beşiktaş, Lorient'ten Alaixys Romao için harekete geçti. Siyah- beyazlı scout ekibinin uzun süredir izlediği oyuncu için Fransız takımına ilk teklifin yapıldığı bildirildi. Kartal, bir yıl daha sözleşmesi bulunan 28 yaşındaki futbolcu için Fransızlara 3 milyon euro bonservis ücreti önerdi. Lorient'in, orta sahada defansif ve ofansif olarak görev yapabilen Romao için iki gün içinde kararını ileteceği ifade edildi. Bu arada Alaixys'in Nancy ile oynanan maçta kadroya alınmaması da 'iş bitti' şeklinde yorumlandı.

  Remy gelmeyi kabul edecek mi?
  Bir yandan da golcü almak için çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, Loic Remy'yi İstanbul'a gelmeye ikna etmeye çalışıyor.
  Oyuncuyu kiralamak için Marsilya ile el sıkışan siyah-beyazlılar, şimdi de 25 yaşındaki Fransız golcüye 'Evet' dedirtmek için uğraşıyor.
  Öte yandan yurt dışından gelen ilginç bir iddia ise Shanghai takımına giden Drogba ile ilgili...
  Çin ekibinin Beşiktaş'ın 2 milyon euro'suna ek olarak kendi kasasından da 2 milyon euro daha ödeyerek Drogba'yı Beşiktaş'a göndermek istediği ileri sürüldü.

  Almeida Rusya'ya!
  AYRILMAK istediğini söyleyen Hugo Almeida için Dinamo Moskova'nın Beşiktaş'a 4 milyon euro önerdiği iddia edildi. Almeida kiralık gitmek istiyor.

  İaquinta iddiası
  GOLCÜ arayan Beşiktaş'ın, Juventus'ta forma giyen Vincenzo İaquinta için de kiralama teklifi götürdüğü belirtildi. İtalyan forvet, 32 yaşında.

  Etiketler Alaixys Romao
  Yükleniyor