Web Sürümüne Geç

  "Yeni kadro gelecek yılların garantisi"

  "Yeni kadro gelecek yılların garantisi"
  03 Eylül 2012, Pazartesi Güncelleme: 13:06

  Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, yeni sezon öncesi yıldız adayları ve tecrübeli isimlerden oluşan bir kadro kurduklarını belirterek, gelecek için umutlu ifadeler kullandı.

  Fikret Orman, kulübün aylık yayın organı Beşiktaş Dergisi'ndeki yazısında, Spor Toto Süper Lig'de yeni sezona yeni heyecanlarla başladıklarını vurgulayarak, ''Yeni sezon öncesi aldığımız önemli kararlar sonrasında Türk futbolunun geleceği olarak gösterilen yıldız adayı genç isimlerle, tecrübeli oyuncuları bir araya getirerek, siyah-beyaz kutsal formamızın hakkını vereceğine, terinin son damlasına kadar sahada mücadele edeceğine inandığımız oyunculardan kurulu bir takım oluşturduk. Bu yeni kadro, Beşiktaşımız'da kolej takımı havasını yıllar sonra tekrar yakalarken, kısa vadeli hedeflerimizin dışında, gelecek yılların da garantisi olacaktır'' diye konuştu.

  Sadece bugünü değil, geleceği de düşünerek yaptıkları yoğun çalışmalar neticesinde bir araya getirdikleri kadronun, ilerleyen haftalarda uyum sürecini tamamlayacak performansını çok daha üst noktalara taşıyacağını dile getiren Orman, ''Ligin uzun bir maraton olduğunu unutmamalıyız. Başarıya ulaşmak için daha önümüzde uzun bir yol var. Bunun bilincinde olarak hareket etmeli ve sabırlı olmalıyız'' dedi.

  -''Takımımıza destek olmaya devam edelim''-

  Beşiktaşlılık değerlerine dikkati çeken ve taraftarların kulübe olan desteğini sürdürmelerini isteyen başkan Orman, şu görüşlerini aktardı:
  ''Beşiktaşlılık, beşikten başlayıp büyüklerimizden öğrendiğimiz, mezarımızda son bulacak bir aşk hikayesidir. Şerefimizle oynayıp hakkımızla kazanmak, emeğe saygılı davranmak, dürüst ve mütevazı olmak, iyi günde kötü günde renklerimize sahip çıkmak en başta gelen özelliklerimizdir. Ben de bu geleneklerle yetiştim, çocuklarımı bu değerlerle büyütüyorum ve bütün bunların bilincinde olarak Beşiktaş'a başkanlık yapma onurunu taşıyorum. Bu özelliğimizi, BJK İnönü Stadı'nın tribünlerinde tüm Türkiye'ye göstermemiz benim en büyük dileğimdir. Özellikle BJK İnönü Stadı'nda eşlerimizle, çocuklarımızla, formalarımızla takımımıza destek olmaya devam edelim. Tribünlerde görmekten büyük memnuniyet duyduğum tüm yavru kartallarımıza yeni eğitim ve öğretim hayatlarında başarılar diliyor, onlara miras bırakacağımız geleceğin güçlü Beşiktaş'ını kurma yolunda gösterdiğiniz desteğin artarak devam edeceğine inanıyorum.''
  Yükleniyor